сабота, 23 мај 2020
Тренерот на Барса со поздрав до Интер и Јувентус

Сетиен одби да го кометира Артур но ги испофали Лаутаро и Пјаниќ

пред 2 недели
португалецот делува подготвено

ВИДЕО: Роналдо „експлодираше“ на тренинг, подготвен е за натпревари

пред 2 недели
формата мора да се одржи и во услови на карантин

ВИДЕО: Доближи и се ако можеш, каратистката Моника Стефановска вежба во самоизолација

пред 2 недели
ГЕРМАНЕЦОТ СЕ УШТЕ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ

Маса тврди: Ја знам точната состојба на Михаел Шумахер

пред 2 недели
кавани се враќа во италија

Л’Екип: Интер му понуди тригодишен договор на Кавини, потписот е прашање на време

пред 2 недели
повторно се „покажа“

ФОТО: Ванда тренира „повеќе“ од Икарди, повторно се „истакна“ на Инстаграм

пред 2 недели
четири гиганти се борат за потпис на 20. годишниот напаѓач

ВИДЕО: Хаверц ја продолжи гол серијата и го убеди Ливерпул дека 100 милиони „не се ништо“

пред 2 недели
по два месеци пауза конечно на терен

Муслиу и Николов се вратија на терен, МОЛ Види одигра нерешено во Купот

пред 2 недели
седум голови во минхен

ВИДЕО: Баерн Минхен со петка го испрати Ајнтрахт Франкфурт

пред 2 недели
французинот со стил, има добар избор

ВИДЕО: Погба на тренинг се појави „ѕвер“ автомобил

пред 2 недели
земав многу повеќе, пецна грнчаров

Бобан Грнчаров му одговори на ФК Вардар на фејсбук (ФОТО)

пред 2 недели
брзо ја оправдаа фаворитската улога

ВИДЕО: Баерн брзо го отвори Ајнтрахт, води по само 17 минути игра

пред 2 недели
Додека сум јас шеф, ти нема да бидеш број 1

Само што потпиша со Мекларен, а веќе брутално му порачаа: Никогаш нема да биде број 1

пред 2 недели
има вишок на килограми

ФОТО: Лукaку очигледно се опуштил во карантинот, со „стомак“ на тренинг се врати во Интер

пред 2 недели
Геце заминува по втор пат...

ФОТО: „Златното“ момче на Германија ја напушта Борусија Дортмунд

пред 2 недели
„милионерите“ го одржуваат чекорот со баерн

ВИДЕО: Дортмунд до нова рутинска победа, „Фармацевтите“ славеа во дербито со Менхенгладбах

пред 2 недели