среда, 3 јуни 2020
Понудата е подготвена

Гвардиола е решен да го добие Бенасер од Милан

пред 1 месец
Трансфер во најава

„Римската Волчица“ со офанзива за напаѓачот на Челси

пред 1 месец
Лоша вест за пеп

Манчестер Сити ќе чека два месеци за трансфери

пред 1 месец
јуве и милан молчат....

Интер и Наполи бараат презакажување на термините од Купот на Италија

пред 1 месец
клубот од манчестер треба да се потруди повеќе

Јунајтед понуди 80 милиони за Кулибали, се зачуди од одговорот на Наполи

пред 1 месец
озил сега е проблем, не е промотор на адидас

Адидас му даде црвен картон на Озил, тој носи лош имиџ

пред 1 месец
нов удар за „црвените ѓаволи“

Крис Смолинг конечно донесе одлука околу својата иднина

пред 1 месец
пред рестартот на сезоната на 17 јуни

Проблем за Тотенхем, имаат еден позитивен на Ковид-19, идентитетот не го откриваат

пред 1 месец
фондацијата на бонучи обезбеди значителна помош

ФОТО: Бонучи со сопругата донира 19.000 маски, дел од нив со негов потпис

пред 1 месец
АДРИА ТУР ЌЕ СЕ ИГРА ВО ЗАДАР

Ѓоковиќ направи голема работа за Хрватска !

пред 1 месец
вкупно 22 клуба влегуваат во завршницата на сезоната

ФОТО: НБА ќе се доигра во Орландо, познат е форматот, рестарт од 31 јули

пред 1 месец
има рок од три дена

МЗТ му се закани на Перо Антиќ: Ти следува кривична пријава доколку не ни ги вратиш парите

пред 1 месец
клубот бара, играчите реагираа жестоко

На повидок бунт во Барселона, клубот бара се уште да важи намалувањето на платите, играчите им одговорија

пред 1 месец
промени во стручниот штаб на „јорганџиите“

Диего Симеоне останува без својата „десна рака“ во Атлетио Мадрид

пред 1 месец
шок за каталонците...

Дембеле не издржа, сака да се пресели во италјанскиот гигант

пред 1 месец
репрезентативецот со нетрпение го очекува стартот на следната сезона

Горазд Величковски: Ми недостасува кошарката, посебно оној адреналин на паркетот

пред 1 месец