среда, 8 јули 2020
каталонците чекаат кикс на реал мадрид

ВИДЕО: Барселона само два пати го погоди голот на Еспањол и победи

пред 1 месец
волчицата со пресврт до победа

ВИДЕО: Верето постигна голчиште, Рома со пресврт до победа против Парма

пред 1 месец
новиот шампион рутински до победа

ВИДЕО: Ливерпул експрес, за 8 минути го реши Брајтон

пред 1 месец
СТАТИСТИКАТА ГО ПОКАЖА ОЧАЈОТ БАРСА

ФОТО: Барселона се посрамоти во првото полувреме против Еспањол

пред 1 месец
неверојатен потег за кој дебело ќе плати

ВИДЕО: Лацио има свој Суарез, играч кој гризе, Патрик доби жестока казна

пред 1 месец
голчиште на денот во премиерлигата

ВИДЕО: Ова е голот на Силва кој вечерва се прераскажува во Англија

пред 1 месец
неверојатен почеток на мечот

ВИДЕО: Каков моќен Ливерпул, погледнете ги двата гола за само две минути, голчиште на Хендерсон

пред 1 месец
џенова нема победа против наполи дома од 2012 година

ВИДЕО: Наполи ја реши Џенова, Елмас со потег за насловни шпици, Пандев одличен

пред 1 месец
СИТИ МОЌЕН со петка го испрати њукасл

ВИДЕО: Екстра гол на Силва, смешен автогол на Њукасл, Сити запиша убедлива победа

пред 1 месец
Мурињо се обиде да го оправда

Ерик Диер доби казна од четири меча и 40 000 фунти за пресметката со навивачите

пред 1 месец
МАКЕДОНСКИОТ „ДИЈАМАНТ“ МЕЃУ НАЈДОБРИТЕ НА ТЕРЕНОТ

ВИДЕО: Еве зошто го викаат „дијамант“, Елмас со потег за насловни шпици

пред 1 месец
конечно се запиша во листата на стрелците

ВИДЕО: Жезус постигна гол по 5 месеци, Сити води против Њукасл

пред 1 месец
штета, манолас играше со рака

ВИДЕО: ВАР му го поништи голот на Елмас !

пред 1 месец
хрватот ја зграби шансата

Игор Карачиќ си го врати врати бројот на дресот од Вардар во Полска

пред 1 месец
Двојни аршини или превид за кој ќе има многу реакции?

Артета ќе збесне, Варди нема да биде казнет за страшниот старт над Мустафи

пред 1 месец
дуел на двајцата стандардни репрезентативци

ФОТО: Елмас од првата минута, Пандев на клупа на македонскиот дуел во Серија А

пред 1 месец