понеделник, 13 јули 2020
Гранада се обиде но немаше сили за изненадување

ВИДЕО: Менди и Бензема го донесоа Реал Мадрид на чекор до титулата во Ла Лига

пред 4 недели
Антонио Конте имаше причина за радост, но дали ова ќе го спаси од отказ?

ВИДЕО: Интер со пресврт против Торино за второ место во Серија А, Хандановиќ со кикс на колото

пред 4 недели
Саутемптон израмни во 97 минута на „Олд Трафорд“

ВИДЕО: Обафеми ги „олади“ Јунајтед, „Ѓаволите“ не го искористија киксот на Челси и Лестер

пред 4 недели
Крилниот напаѓач повторно е среќен

ВИДЕО: Лирој Сане изгледа препородено на тренингот на Баерн Минхен

пред 4 недели
Неверојатно лош рефлекс на искусниот голман на Интер

ВИДЕО: Зарем можно е ваков кикс да направи Хандановиќ, Белоти тоа не го простува!

пред 4 недели
За 11 минути три гола на „Олд Трафрод“, бомба од Марсијал

ВИДЕО: Страшно-срамна грешка на Погба, „Ѓаволски“ пресврт на Јунајтед за 3 минути

пред 4 недели
искусниот плеј со нов гол за „Жолтата подморница“

ВИДЕО: Сосиедад не се откажува од настап во Европа, Казорла повторно меѓу стрелците

пред 4 недели
Да се биде или не за Конте

ФОТО: Интер со Лаутаро и Санчез ќе го нападне Торино, Ериксен повторно на клупа

пред 4 недели
Моменот кој уште долго ќе го паметиме

ВИДЕО: ЕХФ не потсети на одлучноста и прецизноста на Кире Лазаров

пред 4 недели
Очекуван избор за почетните 11 за дуелот со Саутемптон

ФОТО: Јунајтед без право на кикс во битката за ЛШ, Солскјер верува на тимот кој победува

пред 4 недели
Ѕвездата испрати порака до фановите

ФОТО: Шок за Хјустон, Расел Весбрук потврди дека има Ковид-19

пред 4 недели
неодговорност на дело

ФОТО: Синот на Кристија Роналдо е во проблеми, отворена е полициски истрага и следува висока парична казна

пред 4 недели
нов пех за поранешниот кошаркар на бостон

Организаторот на играта на „Езерџиите“ надвор од терените наредните два месеци

пред 4 недели
резултатите се очајни, интер преговара со алегри

Интер не е среќен со Конте, но за да го избрка ќе мора да плати богатство

пред 4 недели
Реакциите се очекувани но и вулгарни

ФОТО: Англичаните во неверување – Сити ќе игра во ЛШ, финансискиот фер плеј е мртов!

пред 4 недели
кам бек на чилеанецот во шпанскиот фудбал

ФОТО: Мануел Пелегрини е претставен како нов тренер на Бетис

пред 1 месец