сабота, 8 август 2020
јунајтед го следи повремениот голман на италијанската репрезентација

Солскјер го менува Де Хеа со голман од Наполи (ФОТО)

пред 1 месец
каталонците победија и се пласираа во четвртфинале

ВИДЕО: Меси и Барселона без проблем со Наполи, Елиф Елмас одигра 20 минути

пред 1 месец
германците рутински до завршниот дел во лигата на шампионите

ВИДЕО: Баерн Минхен без проблеми, го демолира Челси и со вкупни 7-1 го потврди четвртфиналето

пред 1 месец
време за уживање и лудории на вода

ФОТО: Санчо чека трансфер во Јунајтед, во меѓувреме лудува на луксузната јахта

пред 1 месец
во мото гп класата за гн на чешка

ВИДЕО: Жоан Зарко од Дукати на пол позиција во Брно

пред 1 месец
БАЕРН И БАРСЕЛОНА ИМААТ ПРЕДНОСТ ЗА ЧЕТВРТФИНАЛЕ

ВИДЕО: Барселона убедлива против Наполи по 45 минути, Баерн води против Челси

пред 1 месец
наполи пред колапс

ВИДЕО: Меси незапирлив, ја реши пола одбрана на Наполи, Барса води со 2-0

пред 1 месец
делувал несигурно и „пијано“...

ВИДЕО: Му се смее цела Словенија, пијан коментираше натпревар од Лигата на шампионите

пред 1 месец
бизарна причина за прекин на натпреварот

ФОТО: Првиот корона ракометен натпревар во Македонија се играше само 8 минути

пред 1 месец
борец заслуЖено освои три бода

Васовски: Не сме подготвени, но очекувам да напредуваме во иднина (ВИДЕО)

пред 1 месец
со нула искуство , пирло седнува на жешкото тренерско столче

Официјално: Пирло е нов тренер на Јувентус, доби договор на две години (ФОТО)

пред 1 месец
јувентус е голем клуб, мора така и да се однесува

ФОТО: Се огласи Роналдо по елиминацијата, време е да размислиме за одлуките за нашата иднина

пред 1 месец
првиот натпревар во неапол заврши 1-1

ФОТО: Гатузо го седна Елмас на клупата, Наполи без „дијамaнтот“ против Барселона и Меси

пред 1 месец
најинтересните моменти од средбата на арената „тодор проески“

ВИДЕО: Се на едно место, победата на Борец против Вардар во 120 секунди

пред 1 месец
вардар го плаќа цехот на кризата во клубот

ВИДЕО: Борец го реши „новиот“ и неискусен Вардар по само 67 секунди за победа во првото коло

пред 1 месец
„старата дама“ скапо ќе го плати неуспехот

Јувентус ќе плати богатство за отказот и неуспехот на Сари

пред 1 месец