среда, 16 септември 2020
Победникот беше решен по пенал рулетот

ВИДЕО: Алиоски херој и трагичар за Лидс во елиминацијата од Хал во Лига Купот

пред 2 недели
Парижаните се намачија за да го совладаат Мец

ВИДЕО: Дракслер го спаси ПСЖ од нов кикс, црвен картон и нова суспензија во редовите на првакот

пред 2 недели
Македонското дерби го доби помладиот

ВИДЕО: Манасков и Веспрем со лекција за Кире Лазаров и Нант во ЛШ

пред 2 недели
Вардаровиот тренер со првична реакција

Алушовски: Мислам дека денеска победи посреќната екипа

пред 2 недели
Ноќ за заборав на балканските екипи

ВИДЕО: Црвена Звезда и Динамо Загреб елиминирани во квалификациите за ЛШ

пред 2 недели
Аргентинецот имаше свој ден против Џирона

ВИДЕО: Меси се враќа во форма, Куман го виде во право светло капитенот на Барса  

пред 2 недели
Мешков Брест се избори триумф од два разлика

ВИДЕО: Вардар 1961 со пораз ја отвори новата сезона во Лигата на шампионите

пред 2 недели
Во однос на шансите за освојување на следното ЕП

Манчини со порака до репрезентативците на Италија: Секогаш мора да одиме на титулата

пред 2 недели
По првото полувреме во Белорусија

ВИДЕО: На Вујин му тргна, но Вардар 1961 е во негатива кај Мешков Брест

пред 2 недели
Стратегот на силекс пред дуелот со дрита

Горан Симов: Сега среќата не посака и имаме ривал со кој може да се носиме

пред 2 недели
Проблеми за каталонците

Барселона ќе мора да продава за да може да го купи Депај

пред 2 недели
швеѓанецот се опорави од повредата

Добри вести за Милан и Пиоли, Ибрахимовиќ е подготовен за дуелот во Европа лигата

пред 2 недели
Финансиската криза допрва ќе создава проблеми

ФИФА потврди, клубовите во загуба од 14 милијарди долари поради Ковид-19

пред 2 недели
ХАЈДУК Е ФАВОРИТ НО ОД РЕНОВА НАЈАВУВААТ НАДИГРУВАЊЕ

Ислами: Ќе се обидеме со дисциплинирана игра да ги искористиме нивните слаби точки

пред 2 недели
франција и апсолутен фаворит

Изов: Отсуството на Андонова и Рочи се сериозен проблем

пред 2 недели
Тренерот на хајдук за дуелот со Ренова

Вукац: Фаворити сме на овој меч, но тоа мора да го покажеме и на теренот

пред 2 недели