петок, 18 септември 2020
Рестриктивно и повеќе симболично

Официјално: Публиката се враќа во Серија А, Елмас ќе игра пред навивачи против Каљари

пред 1 месец
За утре е закажан вториот пријателски меч

МЗТ Скопје Аеродром убедлив во првата контролна средба со Левски

пред 1 месец
Баварската машина изгледа премногу моќно

ВИДЕО: Баерн Минхен го декласираше Шалке со 8:0,  хет-трик на Гнабри, деби гол на Сане

пред 1 месец
Има посебни услови за ова

ФИФА направи драстична промена: Фудбалерите ќе може да ги менуваат репрезентациите

пред 1 месец
Убедливо водство, Левандовски е меѓу стрелците

ВИДЕО: Баерн Минхен е безмилосен против Шалке во првото полувреме

пред 1 месец
На мастерсот во РИМ

ВИДЕО: Најдоброто од победата на Ѓоковиќ против Крајиновиќ

пред 1 месец
Почетни состави за дербито во германија

ФОТО: Сане ќе дебитира за Баерн Минхен од првата минута против Шалке

пред 1 месец
За сезоната 2019/2020

НБА скандал или реален избор: Антетокумбо е прогласен за МВП

пред 1 месец
Ништо од кам-бек на навивачите

Големото дерби меѓу Баерн Минхен и Шалке сепак ќе се игра пред празни трибини

пред 1 месец
Ригорозно и прецизно

Евролигата со нов здравствен протокол: Поради Ковид-19 има повеќе сценарија

пред 1 месец
Визија за напаѓачки фудбал

Американци ја купија Парма и најавија долгорочен проект

пред 1 месец
Новото засилување на Јувентус очекува титули и победи

Кулушевски: Кристијано Роналдо е фантастичен, се надевам дека ќе научам многу од него

пред 1 месец
Трансферот е реализиран, Клоп доби екстра играч

ВИДЕО: Ливерпул се пофали со ангажманот на Тиаго од Баерн Минхен за 25 милиони фунти

пред 1 месец
Ќе му донесе ли повеќе среќа?

ФОТО: Елмас со нов број во новата сезона, Наполи ја потврди новата „седумка“

пред 1 месец
Баерн Минхен остана без шпанскиот плејмејкер

Тиаго Алкантара ќе го засили Ливерпул, Гвардиола призна дека не се обидел да го купи

пред 1 месец
Аргентинецот се сели во САД

ОФИЦИЈАЛНО: Игуаин ќе игра со Матуиди во Интер Мајами (ВИДЕО)

пред 1 месец