вторник, 29 септември 2020
ФЕРЕНЦВАРОШ КОНЕЧНО ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

ВИДЕО: Динамо Киев, Ференцварош и Олимпијакос во групната фаза на Лигата на шампионите

пред 1 месец
челси водеше до финишот и потОа беше казнет

ВИДЕО: Тотенхем во четвртфинале на Лига купот, пеналите му пресудија на Челси

пред 1 месец
португалецот се изнервира...

Мурињо го нападна Лампард: Седни и ќути! (ВИДЕО)

пред 1 месец
ПО ДРАМАТИЧНИОТ МЕЧ СО КРИЕНС ПРОСЛАВА СО НАВИВАЧИТЕ

Металург пласманот во групната фаза го прослави со иселениците (ФОТО)

пред 1 месец
прв гол за тимо вернер

ВИДЕО: Вернер со деби погодок за Челзи, Мурињо и Тотенхем во минус

пред 1 месец
6 милиони евра годишно е проблемот на Јуве

Сами Кедира одбива да го раскине договорот со „Старата Дама“

пред 1 месец
швеѓанецот привлече внимание

ВИДЕО: Ѓоковиќ победи ама Швеѓанецот Имер го има потегот на мечот, но и патиките со слика на Србинот

пред 1 месец
проблеми за „милионерите“ пред дуелот во суперкупот

Санчо има симптоми на Ковид-19, го пропушта натпреварот против Баерн во Суперкупот

пред 1 месец
пораз кој го одведе металург во групната фаза

Металург се „радуваше“ на поразот од Криенс, обезбеди место во групната фаза на Европа лигата

пред 1 месец
детали утре, ситуацијата воопшто не е добра

Џенова се правда, ги почитувавме сите протоколи, детали ќе има утре…

пред 1 месец
Дефанзивецот нема иднина во тимот на Лампард

Евертон и Лестер во дуел за потписот на Курт Зума од Челси

пред 1 месец
Подготвена понуда и за Сар од Вотфорд

Манчестер Јунајтед не се откажува со Санчо, Џејмс заминува во Лидс

пред 1 месец
србинот со неверојатен потег

ВИДЕО: За овој потег на Ѓоковиќ зборуваат сите на Ролан Гарос

пред 1 месец
потрошија богатство а одбраната прима голови како од шега

На Сити му се смее цела Англија, потроши 480 милиони за дефанзивци а прими 5 гола од Лестер

пред 1 месец
швеѓанецот како да навиваше за ѓоковиќ

ВИДЕО: Ѓоковиќ за 99 минути го победи Швеѓанецот Имер кој играше со патики со ликот на Србинот

пред 1 месец
мик шумахер влегува во болидот на алфа ромео

Михаел Шумахер официјално доби наследник во Формула 1

пред 1 месец