среда, 21 октомври 2020
аталанта повторно блеска, ливерпул со автогол на ајакс до три бода

Ливерпул со автогол на Таљафико до три бода, Аталанта неверојатна на гости кај Митјиланд

пред 1 месец
неверојатен гол од слободен удар

ВИДЕО: Гундоган постигна екстра гол од слободен удар, Сити со пресврт го победи Порто

пред 1 месец
интер не ги израдува навивачите

ВИДЕО: Хандановиќ прими гол меѓу нозе, Лукаку го спаси Интер од пораз

пред 1 месец
баерн е машина за голови

ВИДЕО: Шампионот тргна шампионски, Баерн Минхен го демолира Ателтико Мадрид

пред 1 месец
Англичанецот го реши победникот во 87 минута

Рашфорд: Како напаѓач, во таа фаза од мечот, тоа е тој менталитет

пред 1 месец
по само четири минути игра во второто полувреме

ВИДЕО: Првиот гол во второто полувреме во Лигата на шампионите постигнат во Милано

пред 1 месец
несмасна реакција на дефанзивецот на ајакс

ВИДЕО: Ваков автогол се гледа еднаш во сезоната, Таљафико се посрамоти против Ливерпул

пред 1 месец
екипата од бергамо е и оваа сезона ќе биде хит во лш

ЛШ: Аталанта најубедлива, неверојатен гол на Гомез, во водство Баерн и Ливерпул

пред 1 месец
надмудрена одбраната на „граѓаните“

ВИДЕО: Има ли Сити одбрана, катастрофална реакција на дефанзивците

пред 1 месец
модриќ постигна голчиште, реал загуби

ВИДЕО: Хрватите во „транс“, голот на Модриќ уште од сега најубав во Лигата на шампионите

пред 1 месец
големо изнеанадување во мадрид

ВИДЕО: Реал не успеа да направи чудо, Шахтјор запиша победа, голчиште на Модриќ

пред 1 месец
лига на шампиони

ВИДЕО: Голчиште на Модриќ кое долго ќе се прераскажува, Реал се врати во „живот“ против Шахтјор

пред 1 месец
два натпревари во суперлигата

Охрид убедливо славеше против Радовиш, победа и за Струга во Струмица

пред 1 месец
повредата е сериозна

Клоп доби уште полоши вести за повредата на Ван Дајк, отсуството ќе биде долго

пред 1 месец
само чудо може да ги спаси „кралевите“ од пораз

ВИДЕО: Реал Мадрид не знае што го снајде, губи 3-0 од Шахтјор

пред 1 месец
На германецот му дојде преку глава

Клоп му одговори на Карагер: Има причина поради која тие не ја работат оваа работа (мојата) туку нивната

пред 1 месец