сабота, 24 октомври 2020
Дижон нема сили за чудо против осоколениот првак

ВИДЕО: Несебичниот Нејмар и расположените Кин и Мбапе му обезбедија победа на ПСЖ

пред 1 месец
Емоционална победа

ВИДЕО: Семоќниот Хабиб го совлада Гејчи, го одбрани шампионскиот појас па најави пензија

пред 1 месец
Победата ја потврди Суарез во 91 минута

ВИДЕО: Атлетико Мадрид го совлада Бетис, Љоренте постигна гол од мртов агол

пред 1 месец
Шампионот покажа карактер

ВИДЕО: Ливерпул со пресврт и против ВАР до победа над Шефилд Јунајтед

пред 1 месец
Михајловиќ ги предупреди своите играчи

ВИДЕО: Атрактивна асистенција на Фарес за Имобиле, Лацио ја победи Болоња

пред 1 месец
Катастрофална реакција на голманот на Лориент

ВИДЕО: Аматерска грешка на Нарди за победа на Олимпик Марсеј

пред 1 месец
одличен ден - четири прекрасни одбрани

ВИДЕО: Неверојатната одбрана на Менди во 91 минута против Рашфорд

пред 1 месец
Победа од 3:0 за три бода

ВИДЕО: Борусија Дортмунд ја потврди кризата во Шалке 04

пред 1 месец
Пеналот на Рамос дигна многу прашина

Куман: Моето прашање е зошто има ВАР само против Барселона?

пред 1 месец
Македонецот игра одлично во Кипар

ВИДЕО: Иван Тричковски со нов гол за АЕК Ларнака, сега настрада Ермис

пред 1 месец
Манчестер Јунајтед доминираше но Челси освои бод

ВИДЕО: Ниту Кавани немаше решение за расположениот Менди, реми на „Олд Трафрод“

пред 1 месец
Капитенот на реал по победата кај Барса

Серхио Рамос: На се` одговоривме со ентузијазам, ова беше, е*ена недела

пред 1 месец
Домаќинот не успеа да „види“ голот на Хандановиќ

ВИДЕО: Цел меч за Пандев, Лукаку повторно клучен за Интер во победата над Џенова

пред 1 месец
Неверојатна ефикасност

ВИДЕО: Ајакс постигна 13 гола против Венло за нов рекорд во Холандија

пред 1 месец
СУПЕР АКЦИЈА И ГОЛ НА ХРВАТОТ

ВИДЕО: Лука Модриќ сам ја растури одбраната на Барселона

пред 1 месец
Среќа што нема фанови на „Кревен Котиџ“

ВИДЕО: Кристал Палас лесно до победа кај индиспонираниот Фулам

пред 1 месец