понеделник, 26 октомври 2020
Леванте остана претпоследен

ВИДЕО: Леванте никако да победи, Барди одигра половина час во ремито со Селта

пред 4 недели
Двата гола на Ибрахимовиќ недоволни за победа

ВИДЕО: Рома три пати се враќаше од негатива и ја прекина победничката серија на Милан

пред 4 недели
состојбата во вардар не е добра

Васовски: На Вардар му претстои црно сценарио во декември доколку не се сменат работите (ФОТО)

пред 4 недели
Следи гласање за негова смена

Бартомеу не поднесе оставка, останува претседател на Барселона

пред 4 недели
Петти гол на Ибрахимовиќ сезонава

ВИДЕО: По еден гол на Ибрахимовиќ и Џеко за реми на полувреме во Милано

пред 4 недели
Дома пречекан како херој

Путин го покани Нурмагомедов во Кремљ

пред 4 недели
Леванте не е во форма

ФОТО: Барди вечерва од клупа чека шанса против Селта

пред 4 недели
Несмасна интервенција на искусниот дефанзивец

ВИДЕО: Брајтон и ВБА го поделија пленот, гостите подарија автогол по вина на Ивановиќ

пред 4 недели
Одигра 70 минути

(ФОТО): Мајорка се врати на победитe, Трајковски за прв пат играше од почеток

пред 4 недели
Гнабри во комбинација за гостувањето во Москва

Гнабри бил „лажно позитивен“ на коронавирус

пред 4 недели
Кај дамите Ешли Барти останува лидер

ФОТО: Ѓоковиќ започна уште една недела на лидерската позиција на АТП листата

пред 4 недели
ПСЖ не е во форма

Вујин пред гостувањето кај ПСЖ: „Вардар секогаш и секаде оди на победа“

пред 4 недели
Гвардиола го потроши кредитот?

Манчестер Сити води интензивни преговори со Покетињо и Нагелсман

пред 4 недели
Иско од клупа ја проследи победата над Барса

ВИДЕО: Иско „уловен“ како му се жали на Модриќ од Зидан

пред 4 недели
Дефанзивецот се повреди против Верона

Јувентус со уште еден проблем за дербито против Барса, Бонучи нема да игра

пред 4 недели
Кризата во Барселона пред разврска

Средба на врвот во Барселона, Бартомеу денеска поднесува оставка

пред 4 недели