четврток, 29 октомври 2020
еден гол за три бода на наполи

ВИДЕО: Елмас не настапи, Наполи го победи Сосиедад со прекрасен гол на Политано, Ријека на Велковски поразена во Холандија

пред 4 недели
антонио конте се надева дека ќе го има во составот за лш

Голем проблем за Интер, се повреди најдобриот играч пред дуелот со Реал Мадрид

пред 4 недели
специјална порака од „специјалниот“ по поразот во белгија

ФОТО: Мурињо е вознемирен по поразот од Антверпен, преку Инстаграм им закажа тренинг на играчите

пред 4 недели
МАКЕДОНСКИОТ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ ВЛЕЗЕ ВО ИГРА ВО ФИНИШОТ

Трајковски доби мала минутажа, Мајорка запиша победа против Малага

пред 4 недели
одлична игра на македонските репрезентативци

Македонското дерби во Бундес лигата без победник, одлична игра на Кузмановски и Томовски

пред 4 недели
ШВЕЃАНЕЦОТ РЕТКО ГРЕШИ...

ВИДЕО: Ибрахимовиќ промаши пенал, ја испрати топката на трибините

пред 4 недели
без голови во москва

ФОТО: Адеми одигра цел натпревар, Динамо освои бод во Москва против ЦСКА

пред 4 недели
милан и црвена звезда убедливи во второто коло

ВИДЕО: Црвена Звезда со петка го реши Либерец, Ибрахимовиќ промаши пенал, Милан запиша победа портив Спарта Прага

пред 4 недели
изненадување во белгија

ВИДЕО: Тотенхем шокиран во Белгија, Антверпен запиша победа со еден гол

пред 4 недели
работнички демолиран во кавадарци

ВИДЕО: Тиквеш го прегази Работнички со 12 гола разлика

пред 4 недели
одлично бранеше во данска

ВИДЕО: Голманот Трајковски од Еурофарм Пелистер во ТОП 5 одбрани на колото во Европа лигата

пред 4 недели
елмас чека шанса од клупата за настап по карантинот поради ковид-19

ФОТО: Гатузо не му даде шанса на Елмас, македонскиот репрезентативец на клупата за резерви против Сосиедад

пред 4 недели
натпревари од европа лигата

ВИДЕО: Милан води против Спарта Прага, Ибрахимовиќ промаши пенал, Тотенхем во негатива во Белгија

пред 4 недели
претседателски избори во барселона

Големо ветување во Барселона, Меси ќе остане и ќе се врати Гвардиола

пред 4 недели
португалецот е во карантин

ВИДЕО: Роналдо со видео порака од карантин ги воодушеви навивачите на Јувентус

пред 4 недели
Пријавување преку специјална апликација

ФОТО: Македонските фудбалери отсега можат анионимно да пријавуваат наместни натпревари

пред 4 недели