петок, 27 ноември 2020
Барди на рехабилитација по повредата на рбетот

ВИДЕО: Леванте со пенал во финишот се спаси од пораз

пред 2 мес.
Вердер ја прекина низата од пет нерешени во серија

ВИДЕО: Волфсбург го доби трилерот против Вердер

пред 2 мес.
Се чека официјална потврда од УЕФА

Ливерпул против Митјиланд на неутрален терен за да избегне карантин

пред 2 мес.
„Дожд“ од голови

(ВИДЕО): Лудо полувреме одиграа Волфсбург и Вердер

пред 2 мес.
Аџиќ по 11 години поднесе оставка

Будуќност ја најде замената за Аџиќ во Бојана Поповиќ

пред 2 мес.
Познати сите детаљи

„Life is Life“: Еве како Серија А викендов ќе се прости од Марадона (ВИДЕО)

пред 2 мес.
„Неколку“ позитивни ракометари во Вардар

Вардар 1961 потврди коронавирус во своите редови, откажан мечот со ПСЖ

пред 2 мес.
Во чест на фудбалскиот Бог

Француското првенство викендов во чест на Марадона

пред 2 мес.
Битолчани гостуваат во Тиволи на 1 декември

Еурофарм Пелистер против Требње во „Тиволи“ во Љубљана

пред 2 мес.
престојот на ерикесен во интер кратко ќе трае

Интер го продава Ериксен, ја одреди цената за Данецот

пред 2 мес.
Марадона почина на 60-годишна возраст

Агентот на Марадона тврди, „Диего се предаде, повеќе немаше желба за живот“

пред 2 мес.
Се чека соопштение од Вардар

ФОТО: Киелце обелодени коронавирус во Вардар

пред 2 мес.
Дебито в недела против Борец

„Гипсарите“ најдоа тренер, Ќатип Османи се враќа на клупата на Ренова

пред 2 мес.
Селективно враќање на публиката

Тренерот на Алиоски бесен поради одлуката за враќање на публиката

пред 2 мес.
само еден натпревар во ист тим на славните аргентинци

ВИДЕО: Ова е единствената снимка на која Меси и Марадона играат заедно

пред 2 мес.
на социјалните мрежи се шири барањето со хаштаг #ConteOut

Навивачите на Интер со порака: Конте оди си веднаш од клубот !

пред 2 мес.