вторник, 19 јануари 2021
Нов срамен пораз на Рома

ВИДЕО: „Римската Волчица“ елиминирана од Специа во 1/8 финалето од Купот на Италија

пред 1 месец
Што на ова ќе каже Лампард но и Абрамовиќ?

ВИДЕО: Лестер е нов лидер во Премиер лигата, Челси повторно поразен  

пред 1 месец
Неверојатна последна четвртина

ФОТО: МЗТ Скопје Аеродром за малку ќе дозволеше катастрофа, победа над Хелиос и нервоза за Кочов

пред 1 месец
Во завршниот термин за мундијалски ракомет

ВИДЕО: Унгарија во супер меч ја совлада Германија, Полска убедлива против Бразил

пред 1 месец
Борусија Дортмунд никако да се стабилизира

ВИДЕО: Нов шок за „Милионерите“, Леверкузен славенички на „Бај Арена“

пред 1 месец
Одличен гол од деструктивецот на Лестер

ВИДЕО: Менди и цела одбрана на Челси „неми гледачи“ при голот на Ндиди

пред 1 месец
Активности под шара

Хебај ја засили Шкендија и порача: Се надевам на трета среќа

пред 1 месец
Легендарниот хрватски селектор со нова провокација

Червар: Трениравме во хотелот со столици и шишиња, но кога се сака се се` може

пред 1 месец
Седмо реми оваа сезона во Ла Лига

ВИДЕО: Барди го преседе мечот на клупата, Леванте само до бод против Кадиз

пред 1 месец
Важна победа за „чеканите“ на Мојс

ВИДЕО: Антонио повторно таличен за Вест Хем, ВБА без сили за реми  

пред 1 месец
Честитка за трансферот на Апенините

Горан Пандев со порака за Николов: Добредојде во Италија, брате..

пред 1 месец
Како што беше најавено

Голден Арт КЛ7 потврди, Игор Котески е замената за Андон Бошковски

пред 1 месец
Новото засилување на „Росонерите“

Манџукиќ по првиот тренинг во Милан: Овој исконски дрес за мене е голема чест

пред 1 месец
Во АБА 2 лигата

Кочов: Хелиос е одлично подготвен тим со добар офанзивен и дефанзивен систем

пред 1 месец
Откако ја совладаа Ангола на СП

ВИДЕО: Еуфорично славје во соблекувалната на Јапонија

пред 1 месец
милан блеска со ибра во составот

ВИДЕО: Акцијата на Милан како на плејстејшн, три додавања и гол на Ибрахимовиќ

пред 1 месец