недела, 24 јануари 2021
лидерот не дозволи изненадување

ВИДЕО: Атлетико Мадрид со пресврт до победа против Валенсија, голчиште на Србинот Рачиќ

пред 1 месец
осма победа сезонава за сампдорија

ВИДЕО: Сампдорија со два гола во првиот дел ја победи Парма

пред 1 месец
франција перфектна, шведска не и даде шанса на русија

Шведска ја прегази Русија за прво место во групата, убедлива и Франција

пред 1 месец
битолчани извонредни

Кошаркарите на Пелистер со „стотка“ го решија Кожув

пред 1 месец
вакво торпедо ретко се гледа

ВИДЕО: Ваков гол Јан Облак не примил, овој ќе го помни цел живот, голчиште на Рачиќ

пред 1 месец
тешкаши во вистинска смисла на зборот

ФОТО: Заедно тежат речиси половина тон, Стоилов, Пешевски и дебелкото од Конго

пред 1 месец
римјаните со два гола го срушија сасуоло

ВИДЕО: Имобиле повторно клучен за Лацио за триумф со пресврт против Сасуоло

пред 1 месец
јунајтед победи со 3-2, голчиште од слободен удар на фернандеш

ВИДЕО: Фернандеш со голчиште од слободен удар го елиминира Ливерпул од ФА Купот

пред 1 месец
против косовскиот тим Арберија

Васовски и Академија Пандев со нерешен резултат ги започнаа подготовките во Анталија

пред 1 месец
четврта победа во низа

ТФТ немаше проблеми ни со Куманово, нова победа на црно-белите

пред 1 месец
натпреварот тежок, грешките и повредите причина за поразот од белорусија

Брестовац: Грешките и повредите причина за поразот, не мислевме на пласманот, игравме на победа

пред 1 месец
де јонг со гол и асистенција и донесе победа на барса

ВИДЕО: Барселона победува и без Меси, Де Јонг извонреден, Тер Штеген маестрално бранеше

пред 1 месец
стоилов во елемент на тајм-аут

Стоилов на тајм-аут збесна, ја опиша нашата игра: Сра*е сме … (ВИДЕО)

пред 1 месец
рутински триумф

Вардар лесно во Струга, втора победа сезонава, падна Црн Дрим Мобиле

пред 1 месец
баерн ја опрвада фаворитската улога

Баерн Минхен го дотолчи Шалке, победа со „покер“ голови

пред 1 месец