четврток, 4 март 2021
СПОРНА СИТУАЦИЈА

ВИДЕО: Гол на Фулам поништен поради бизарно играње со рака

пред 1 месец
ДАЛИ СУДИЈАТА ГО ОШТЕТИ ТИМОТ НА КЛОП?

ВИДЕО: Во Ливерпул сигурно се бесни- дали не беше досуден чист пенал за црвените

пред 1 месец
ЦРВЕНИТЕ ГО ПРЕТРПЕА ПЕТТИОТ ПОРАЗ НА ПОСЛЕДНИТЕ ШЕСТ СРЕДБИ

ВИДЕО: Кризата на Ливерпул се продлабочува- Челзи со три бода се враќа од Енфилд

пред 1 месец
НЕРАЗУРИТЕ СО КРУПНИ ЧЕКОРИ ОДАТ КОН СКУДЕТОТО

ВИДЕО: Алексис Санчез херој на Интер- лидерот го искористи киксот на Милан и ја зголеми предноста

пред 1 месец
АНГЛИЧАНЕЦОТ СО УБАВ ГОЛ ГО ОТВОРИ РЕЗУЛТАТОТ НА ЕНФИЛД

ВИДЕО: Мејсон Маунт го матираше Алисон- погледнете го голот за водство на Челзи против Ливерпул

пред 1 месец
МИЛИМЕТРИ БЕА ВО ПРАШАЊЕ

ВИДЕО: ВАР му ја уништи радоста на Тимо Вернер- минимален офсајд за поништување на голот против Ливерпул

пред 1 месец
БИТКАТА ЗА ПЛАСМАН ВО ЛШ СТАНУВА СЕ ПОИНТЕРЕСНА

ВИДЕО: Ришарлисон го однесе Евертон во топ 4, ВАР го спаси Тотенхем

пред 1 месец
КАПИТЕНОТ СО КРИТИКИ ЗА ДЕЛ СОИГРАЧИТЕ

Стојанче Стоилов: Некои играчи не сфаќаат колку голем и посебен е овој клуб, тоа е нашиот најголем проблем

пред 1 месец
ВЕЛИ МОРА ДА СЕ ГЛЕДА НАПРЕД

Алушовски по мечот со Мешков Брест: Ќе мора многу да менуваме во иднина доколку сакаме добри резултати

пред 1 месец
ИЗБРАНИЦИТЕ НА АЛУШОВСКИ СО ПЕКОЛЕН ПРОТИВНИК ВО НОКАУТ ФАЗАТА

ФОТО: Нов пораз за Вардар- во Арената Јане Сандански славеше белорускиот Мешков Брест

пред 1 месец
САМО ТРИ ИГРАЧИ НА СПИСОКОТ

ФОТО: Мирор открива како ќе изгледа новиот Манчестер Јунајтед- ќе чини 300 милиони евра

пред 1 месец
ИЗБРАНИЦИТЕ НА СТЕВЧЕ АЛУШОВСКИ ЛОШИ ВО ОДБРАНАТА

Полувреме во Јане Сандански: Вардар со голема негатива против Мешков Брест

пред 1 месец
НОВ ЛЕВ БЕК ЗА БАБИЌ

Уште еден играч од вториот тим прекомандуван во првиот: Еурофарм Пелистер го претстави Дарио Петровски

пред 1 месец
ПОТЕГОТ СТАНА ВИРАЛЕН НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ

ВИДЕО: Примија 10 гола, ама изведоа еден од најлудите корнери и дури постигнаа и гол

пред 1 месец
СЕ НАЈАВУВААТ ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ НА ЕНФИЛД

ФОТО: Без Салах, со Мбапе во нападот- Јирген Клоп ќе прави нов Ливерпул

пред 1 месец
ПОРАНЕШНИОТ ТРЕНЕР НА РОСОНЕРИТЕ ЗА ТРКАТА ПО СКУДЕТОТО

Карло Анчелоти: Се надевам дека Милан ќе ја освои титулата во Италија

пред 1 месец