недела, 7 март 2021
„каталоцните“ добија старо-нов претседател

ВИДЕО: Хуан Лапорта победник на изборите во Барселона, Меси останува на „Камп Ноу“

пред 1 месец
ЕЛИФ ЕЛМАС ДОБИ ШАНСА ВО ЗАВРШНИТЕ ДЕСЕТИНА МИНУТИ НА „МАРАДОНА“

ВИДЕО: Инсиње двоен стрелец, Осимхен со неверојатен спринт во победата против Болоња

пред 1 месец
Шпанските медиуми уверуваат

Лапорта е на добар пат повторно да стане претседател на Барселона

пред 1 месец
Тотенхем подобар од Кристал Палас

ВИДЕО: И Бејл постигна два, но голот на мечот е дело на Хари Кејн

пред 1 месец
Шпанецот беше уверен дека е во право

ВИДЕО: Дуелот на Солскјер и Гвардиола крај аут линијата по повредата на Рашфорд

пред 1 месец
Во дербито со Атлетико Мадрид

ВИДЕО: Зидан не сакаше да го нападне судијата, навивачите во шок – „Кралевите“ оштетени за пенал

пред 1 месец
АВИОН НАДЛЕТУВАШЕ НАД СТАДИОНОТ НА СЕЛТИК

ФОТО: Дали е ова трол на годината? Навивачите на Ренџерс со порака кон најголемиот ривал ја прославија титулата

пред 1 месец
Домаќинот ја потврди фаворитската улога

ВИДЕО: Мерино херој за Сосиедад, Барди и Леванте поразени на „Сан Себастијан“

пред 1 месец
Во домашното кошаркарско првенство

Кожув фаќа приклучок за пласман во Супер лигата, ТФТ без одговор во третата четвртина

пред 1 месец
Дербито на Кипар донесе три гола

ВИДЕО: Тричковски со два гола за АЕК во победата против Олимпијакос Никозија на Чеде Јаневски

пред 1 месец
Прв пораз за Манчестер Сити по 28 меча

ВИДЕО: Манчестер Јунајтед победи на „Етихад“, заврши победничката серија на „Граѓаните“  

пред 1 месец
МОРА ДА ПОБЕДИ НЕГОВИОТ ФАВОРИТ

Прв пат откако е во Барселона гласаше на клупските избори: Меси повлече потег со кој покажа под кој услов би останал

пред 1 месец
Во продолжението од сезоната

ПФМЛ: Одреден распоредот за третиот круг, Шкендија тргнува со Пелистер, Вардар го очекува „пекол“

пред 1 месец
Еден гол и викторија пред голот на хендерсон

ВИДЕО: Јунајтед со пенал по 30 секунди и гол на Фернандес, „Граѓаните“ доминираа без реализација

пред 1 месец
Симеоне ова нема да го прифати лесно

ВИДЕО: Бензема го спаси Реал Мадрид од пораз во 88 минута во дербито со Атлетико

пред 1 месец
И АЕРОДРОМЦИ СО ПОРАЗ ДЕНЕСКА

ВИДЕО: МЗТ Скопје падна во финишот- Младост Земун ги победи во неизвесен меч

пред 1 месец