вторник, 20 април 2021
Неинтересен меч во Лондон

ВИДЕО: Мирно на „Стенфорд Бриџ“ , Челзи ремизираше со Брајтон

пред 2 недели
„Виоелетовите“ конечно се израдуваа на победа

ВИДЕО: Фиорентина поуспешна од Верона

пред 2 недели
Баварците може да почнат да слават

ВИДЕО: Баерн може да го лади шампањското , Франкфурт не се откажува од Лига на шампиони

пред 2 недели
Членовите на Суперлигата ќе разгледуваат опции

Закажан вонреден состанок на основачите на Суперлигата

пред 2 недели
Вудворд повеќе не е прв човек на Јунајтед

Ед Вудворд повеќе не е претседател на Манчестер Јунајтед: Падна првата жртва на Суперлигата

пред 2 недели
Баерн со фуриозно прво полувреме

ВИДЕО: Баерн води во дербито на колото , титулата на дофат

пред 2 недели
Струмичани старонови шампиони

Ништо ново во одбојката: Џио Струмица нов шампион на Македонија

пред 2 недели
Екипата на Келн со тешка победа за опстанок

ВИДЕО: Лајпциг загуби во Келн и се збогува со шансите за титула

пред 2 недели
Навивачите ја прославуваат одлуката на клубот

ВИДЕО: Лудница во Лондон ,Челзи е првиот тим кој се повлекува од Суперлигата

пред 2 недели
Олимпискиот комитет со соопштение

ЛОИ: Одлуката дали ќе има навивачи ќе ја донесеме во јуни

пред 2 недели
Навивачите на сините едногласни

ФОТО: Навивачите на Челзи против Суперлигата ,излегоа на улица

пред 2 недели
Македонскиот интернационалец со одличен настап

Аврамовски со две асистенции за Кајсери

пред 2 недели
Данскиот тим со ново засилување

Алборг и официјално го претстави Палмарсон

пред 2 недели
Французинот пред преселба во Шпанија

Мбапе заминува од ПСЖ: Французинот размислува за дом во Шпанија

пред 2 недели
Македонските надежи со реми

Фудбалската репрезентација до 17 години одигра нерешено со Црна Гора

пред 2 недели
По денешните два натпревари

Познати се сите полуфиналисти од ракометниот Куп на Македонија

пред 2 недели