среда, 21 април 2021
Зидан најде формула за триумф

ВИДЕО: Бензема двоен стрелец за Реал Мадрид во победата над Кадиз

пред 2 недели
Астон Вила дозволи пресврт на „Вила Парк“

ВИДЕО: Фоден и Родри го донесоа Сити на два чекори до титулата во Англија

пред 2 недели
Незаборавно коло во Италија, фаовритите во втор план

ВИДЕО: Историја од Пандев, Јуве со пресврт против Парма, Интер се „сопна“ кај Специа

пред 2 недели
Ефикасна ноќ во Бундес лигата

ВИДЕО: Борусија Дортмунд сигурна против Берлин, Чурлинов и Штутгарт загубија од Волфсбург

пред 2 недели
Ученикот со порака до учителот

ФОТО: Елиф Елмас со честитка за јубилејот на Гранде Пандев

пред 2 недели
Интересно прво полувреме во Италија

ВИДЕО: Интер и Јувентус се враќаа од негатива против Специја и Парма

пред 2 недели
Во Ла Лига

ВИДЕО: Барди и Леванте поразени од Севиља, Осасуна ја победи Валенсија

пред 2 недели
Неверојатен рекорд на македонецот

ВИДЕО: Историја во Италија, Горан Пандев официјално во топ 100 во Серија А!

пред 2 недели
Почна успешно приказната без Мурињо

ВИДЕО: Бејл и Сон реализатори на пресвртот на Тотенхем, деби победа за Мејсон

пред 2 недели
За денешните дуели во Серија А

ФОТО: Пандев ја предводи Џенова против Беневенто, Несторовски резервист за Удинезе

пред 2 недели
Нов неочекуван кикс на „Росонерите“

ВИДЕО: Распадори го шокираше Милан, Сасуоло со пресврт на „Сан Сиро“

пред 2 недели
Во Премиер лигата

ВИДЕО: Лошо започна епохата на Тотенхем без Мурињо на клупата

пред 2 недели
Освежување за „баварците“

ФОТО: Одлични вести за Баерн Минхен, Левандовски се враќа во тимот

пред 2 недели
Почетен состав за дуелот со Саутемптон

ФОТО: Без Мурињо тимот на Тотенхем изгледа сосема различно

пред 2 недели
Убедлив пораз на ракометарките

ФОТО: Романија го згнасна мундијалскиот сон на Македонија

пред 2 недели
Одлични вести за Пирло

Јувентус со Роналдо во составот за пресметката со Парма

пред 2 недели