петок, 7 мај 2021
Ленс немаше сили за чудо

ВИДЕО: Лил ја фрли ракавицата, ПСЖ е на потег во трката за тронот во Франција

пред 1 месец
Шест гола и многу возбудувања на „Кинг Пауер“

ВИДЕО: Њукасл го откажа Лестер од трката за второто место во Премиер лигата

пред 1 месец
Во натпревар од 32 коло во Бундеслигата

ВИДЕО: Чурлинов асистент за победоносниот гол на Калајџиќ за победа на Штутгарт

пред 1 месец
газдата на челзи со дополнителен бонус за ЛШ

Абрамович се отвори за Лигата на шампионите: Момци еве ви 11.500.000 евра, па поделете!

пред 1 месец
Продолжува приказната со Суперлигата

УЕФА се договори со девет од критичните, Јуве, Барса и Реал ќе бидат санкционирани

пред 1 месец
Ќе му биде ли остварена желбата

Мурињо сака моќна Рома, посакува неколку ѕвезди во тимот

пред 1 месец
шпанецот смета дека работата не му е загрозена

Артета не размислува за отказ , по елиминацијата од Виљареал

пред 1 месец
Турција на списокот на земји со висок ризик за граѓаните на Велика Британија

УЕФА размислува да го пресели финалето на Лигата на шампионите во Велика Британија

пред 1 месец
португалецот пред преселба во италија

Тринкао на мета на Милан и Рома

пред 1 месец
Познатите се двајцата финалисити

Кошаркарите на Баскет КАМ и на Бадел ќе се борат за трофејот од Купот на Македонија

пред 1 месец
матиќ сака трофеј со јунајтед

Матиќ: Сонувам за трофеј со Манчестер Јунајтед

пред 1 месец
МЗТ Скопје Аеродром поразен на гостувањето кај Црн Дрим

МЗТ запиша втор пораз во низа на крајот од регуларниот дел од сезоната, следува пресметката во плеј-офот

пред 1 месец
сопственикот на јунајтед со писмо до навивачите

Сопственикот на Јунајтед: Навивачи дојдете ќе разговараме

пред 1 месец
ФФМ и Пивара ја официјализираа соработката

ФОТОГАЛЕРИЈА: ФФМ и Пивара со една парола пред ЕП, „Заедно и се е можно“

пред 1 месец
белгиецот не сака разделба со реал

Азар се извини на навивачите на Реал Мадрид

пред 1 месец
германскиот стратег за проблемите во тимот

Клоп: Тешко е со скршен ‘рбет да функционирате

пред 1 месец