понеделник, 10 мај 2021
гигантите од лондон во трка за дефанзивецот на баерн

Арсенал и Тотенхем во ново дерби за играч од Баерн Минхен

пред 1 месец
англискиот репрезентативец ќе ја менува клупската средина

Јунајтед се откажа од Санчо, три клуба од Англија е еден од Шпанија по потпис на репрезентативецот на Англија

пред 1 месец
французинот сака предзвик во шпанија

Мбапе бара да замине од ПСЖ, за него постои само еден клуб и тоа од Шпанија

пред 1 месец
нема да има спектакуларни откази

Недвед потврди: Пирло и Роналдо остануваат, ќе се бориме до крај, ова е Јувентус

пред 1 месец
„Заедно паднавме, заедно ќе се вратиме “

ФОТО: Поддршка од Германија за Вардар и братскиот клуб испадна, заедно ќе се вратиме посилни!

пред 1 месец
Надал не е повеќе втор

Медведев ја намалува разликата во однос на Ѓоковиќ на АТП рангирањето

пред 1 месец
уругваецот со нов потпис

ФОТО: Големата желба на Солскер сепак се исполни , Кавани уште една година во Јунајтед

пред 1 месец
лондончани неследникот на мурињо го најдоа во италија

Има нов фаворит за тренер на Тотенхем и тоа од Италија

пред 1 месец
конте херој и бунтовник, жанг со чудно барање до играчите

Играчите на Интер добиваат бонус за титулата, проблем се платите, Конте не присуствувал на состанокот

пред 1 месец
познато времето на одигрување на средбите на еп

Познати саатниците за ЕП – Македонија само со Данска во централниот термин

пред 1 месец
уругваецот се огласи откако потпиша нов договор

ОФИЦИЈАЛНО: Кавани останува во Јунајтед, кажа зошто го продолжил договорот

пред 1 месец
јотиќ од следната сезона во германија

Ловро Јотиќ официјално си замина од Вардар

пред 1 месец
втората екипа на лотито се врати во серија а

Салернитана по пауза од 22 години се врати во Серија А

пред 1 месец
нов кандидат за финалето во лш

Имаме трет кандидат за финалето во Лигата на шампиони! Англичаните би биле задоволни и од таа опција

пред 1 месец
гравина го предупреди јувентус

Ќе го исфрлиме Јувентус од Серија А ако не се повлече од Суперлигата!

пред 1 месец
георгиевски со големи амбиции во токио

Георгиевски: Нема одмор во Токио одиме по златото

пред 1 месец