понеделник, 17 мај 2021
Ништо од прекин на низата без победа

ВИДЕО: Атрактивно реми на Верона и Болоња, гостинот два пати се спасуваше

пред 1 месец
Пред летниот преоден рок

Седлоски знае што му фали во Шкупи за успешна европска приказна

пред 1 месец
По најавата дека си заминува од Торино

Позната е причината поради која Роналдо почнал да ги „сели“ своите автомобили

пред 1 месец
Има најави дека Лапорта бара преговори

Чави се огласи по пристигнувањето во Барселона, Куман ја очекувааше оваа реакција

пред 1 месец
Билетите се пуштени во продажба

Одлични вести за македонските фанови: Во Романија на ЕП само со ПЦР тест

пред 1 месец
Заврши трпението кај напаѓачот

Хари Кејн официјално побарал да биде ставен на трансфер листа, Тотенхем чека понуди

пред 1 месец
„романтичарите“ имаат иднина

Влахо: Младите играчи покажаа дека на нив може сериозно да сметаме во иднина

пред 1 месец
дфб асоцијацијата без претседател

Првиот човек на германскиот фудбал поднесе оставка

пред 1 месец
ВЕЛИ ВЕЌЕ ДОНЕЛ ЕНТУЗИЈАЗАМ

Џеко за Мурињо: Рома е тешка средина и не можеше да дојде подобар тренер

пред 1 месец
го продолжи договорот со “азурите„

Немам да има промени, Манчини останува селектор на Италија

пред 1 месец
ехф дозволи ф4 да се игра пред публика

Фајнал-форот во Будимпешта ќе се игра пред публика

пред 1 месец
пиоли најавува триумф во бергамо

Пиоли: Јасно е , мора да победиме ако сакаме Лига на шампиони

пред 1 месец
швајцарецот свесен за заштитениот ранкинг

Федерер: Требаше да сум 800. тенисер во светот а не осми носител

пред 1 месец
австралиските власти го ставија под знак прашалник турнирот во мелбурн

Австралија Опен следната година нема да се игра во Австралија?

пред 1 месец
македонскот „бисер“ во Бешикташ

БОМБА: Бесир Гуџуфи потпишал за Бешикташ?!

пред 1 месец
покетино го убеди германецот за нова соработка

Дракслер го продолжи договорот со ПСЖ

пред 1 месец