понеделник, 17 мај 2021
чави би можел на клупата на барса уште ова лето

Чави пристигна во Барселона: На одмор или на преговори ?

пред 2 мес.
германија остана без стандардниот голман

Тер Штеген го пропушта Европското првенство

пред 2 мес.
тетовци носители во првото коло во квалификациите

ФОТО: Шкендија помеѓу носителите во првото коло за Лигата на шампионите

пред 2 мес.
хрватскиот стратег го овјави списокот

Далиќ го објави списокот: Ова е најдоброто што го има Хрватска

пред 2 мес.
тимот од автокоманда подготвува силен тим

ОФИЦИЈАЛНО: Металург ги престави браќата Ниокас

пред 2 мес.
официјалниот список на белгија за европското првенство

ФОТО: Селекторот на Белгија го објави списокот за ЕВРО

пред 2 мес.
португалецот ја започна преселбата

ВИДЕО: Роналдо започна транспорт на своите автомобили од Торино, тоа е знак само за една работа

пред 2 мес.
грчкиот стратег ја продолжи соработката со ЦСКА

Димитрис Итудис уште две години на кормилото на ЦСКА

пред 2 мес.
има само 1% шанса да остане

Каталонското радио со најава: Куман е завршена работа во Барселона

пред 2 мес.
вардар има отворен пат до ф4 во сеха

СЕХА донесе убава одлука за Вардар, двомечот од осминафиналето со Металопласитика во Скопје

пред 2 мес.
АЛАБА ГИ МИНУВА ПОСЛЕДНИТЕ МИГОВИ ВО КЛУБОТ

ВИДЕО: Навивач го чекаше Алаба пред тренинг центарот на Баерн- му упати порака и го насмеа

пред 2 мес.
СЕ ВРАЌА ПО ОСУМ ГОДИНИ

Вердер Бремен на коло пред крајот го отпушти тренерот, во битката за опстанок со една од најголемите легенди на клубот

пред 2 мес.
ГОЛЕМ БРОЈ ПРОМЕНИ ЌЕ ИМА ВО РИМ ЛЕТОВО

Ги прави плановите: Мурињо во Рим ги сака Матиќ, Де Хеа и ѕвездата на Њукасл

пред 2 мес.
ќе биде драматично во последното коло

Лудо сценарио во Серија А за Лигата на шампионите, кои се опциите на Јувентус, Милан и Наполи

пред 2 мес.
погоди на неверојатен начин

Алисон: Mислам како Господ  да ја стави својата рака на мојата глава

пред 2 мес.
ШАМПИОНОТ ЌЕ ИГРА ПЛЕЈ-ИН ЗА БИЛЕТ ВО РАЗИГРУВАЊЕТО ЗА ТИТУЛАТА

НБА: Познати уесниците во плејофот, шампионот ќе игра „квалификации“ за разигрување за титулата

пред 2 мес.