четврток, 10 јуни 2021
НЕ СТИГНА НИТУ ДА СЕ ЗАПОЗНАЕ СО ИГРАЧИТЕ

Неверојатна вест од Србија: Новиот суперлигаш го промени тренерот само три часа откако го постави

пред 1 нед.
ПОДДРШКА ПРИСТИГНУВА ОД СЕКАДЕ

Перо Антиќ со директна поддршка до фудбалерите: Заслужувате најдобро, главата горе, не читајте ништо и само уживајте

пред 1 нед.
РЕАКЦИЈАТА НА СЕЛЕКТОРОТ КАЖУВА ДОВОЛНО

ВИДЕО: Небо под облаци- Кристијано Роналдо го изведе најлошиот слободен удар во кариерата

пред 1 нед.
СМЕТА ДЕКА НАЈСИЛНА СТРАНА НИ Е ОДЛИЧНИОТ СРЕДЕН РЕД

Панчев: Македонија може да изненади, само фудбалерите мора да бидат опуштени

пред 1 нед.
КАПИТЕНОТ ВЕТУВА ДЕКА ЌЕ ГИ ИЗРАДУВААТ НАВИВАЧИТЕ

Пандев: Нема да „изгориме“ во желбата за добар резултат, навивачите ќе ги наградиме со победи

пред 1 нед.
ЗА ДЕНВЕР ИСПАДНА ТАМАН

Каков превид на Партизан: Не го довеле Јокиќ бидејќи не им се исплатело, бил дебел

пред 1 нед.
БАРААТ МНОГУ ПОВЕЌЕ ПАРИ

Билд: Манчестер Јунајтед испрати понуда за една од најголемите ѕвезди на Дортмунд, со играчот е се договорено, проблем е Борусија

пред 1 нед.
ЕУФОРИЈАТА РАСТЕ

ФОТО: Македонија на Европско стана главна работа по скопските улици

пред 1 нед.
АЛИОСКИ ПОВТОРНО ГЛАВЕН

ФОТО: Џани повторно покажа дека знае да се забавува- сега стана романски полицаец

пред 1 нед.
мотив за поддршка плус

Шанса за Македонските навивачи: Владата во Букурешт дозволи 50% капацитет на стадионот

пред 1 нед.
ТРИЕСЕТ ФУДБАЛЕРИ КОИ ЗАРАБОТУВААТ НАЈМНОГУ ОД ИНСТАГРАМ

Тешки Инстаграм фудбалски милиони: Кристијано Роналдо заработува во 500.000 фунти од еден пост

пред 1 нед.
СЕ УШТЕ НЕПОЗНАТО ДАЛИ И КАДЕ ЌЕ ЈА ПРОДОЛЖИ КАРИЕРАТА

Не сака да биде резерва: Буфон добил понуда од Барселона, но ја одбил експресно

пред 1 нед.
СТАНА ХЕРОЈ ВО СПЛИТ, А БЛАГОДАРНОСТА ОДИ КАЈ НЕГОВАТА СОПРУГА

ФОТО: Неговото останување во Хајдук предизвика делириум, па сега на неговата сопруга и нудат што и да посака

пред 1 нед.
НАШИОТ БИСЕР МЕЃУ НАЈДОБРИТЕ

Елиф Елмас во елитниот дел: „BBC“ објави листа од 20 млади играчи од кои се очекува најмногу на ЕУРО 2020

пред 1 нед.
негативни тестови пред еуро

Пресврт во Шпанија: Љоренте негативен, се враќа и Бускетс?

пред 1 нед.
ЛЕГЕНДАРНИОТ ГОЦЕ АРНАУДОВ НА КРЕВА АТМОСФЕРАТА КАЈ РИСОВИТЕ

ВИДЕО: Ечи песна во хотелот на репрезентативците, Елмас и Чурлинов ја загреваат атмосферата

пред 1 нед.