сабота, 12 јуни 2021
манчини ја препороди италија

Селекторот на Италија пред израмнување на рекорд стар 90 години, на Манчини му требаат уште две победи

пред 2 мес.
македонските навивачи се уникатни

ВИДЕО: Кога Стојанче Стоилов и Ѓорги Христов диригираат, ечи Букурешт!

пред 2 мес.
македонските навивачи го обоија букурешт во црвено и жолто

ВИДЕО: Вакви навивачи има само Македонија, ги собраа сите симпатии во Букурешт

пред 2 мес.
РУСИЈА ОСТАНА БЕЗ МУНИЦИЈА

ВИДЕО: Белгија фуриозно го започна походот кон европскиот трон

пред 2 мес.
сите навиваат за македонија

ВИДЕО: Македонија има нова навивачка икона, нашите фанови се хит во Букурешт

пред 2 мес.
македонските фанови го окупираа букурешт

ВИДЕО: Букурешт е македонски град, Ја излези Ѓурѓо се пее во центарот на градот

пред 2 мес.
навивачите спремни за радост, фудбалерите на потег

ВИДЕО: Излези момче право на тераса ечи во Букурешт !

пред 2 мес.
ново засилување во автокоманда

Металург се засили со Петров , останува и голманот Дупјачанец

пред 2 мес.
ПОКАЖА ДЕКА Е ГОЛЕМ ИГРАЧ И ВИСТИНСКИ ЛИДЕР

ФОТО: Неверојатниот Кјаер- прв повика помош за Ериксен, го криеше од камерите, па ја тешеше неговата сопруга

пред 2 мес.
ФИНЦИТЕ НЕ ГО ПРОСЛАВИЈА ГОЛОТ

ВИДЕО: Во сенка на случувањата со Ериксен, Финска стигна до победа, Данците промашија пенал

пред 2 мес.
БЕЛГИЈА ВОДИ

ВИДЕО: Лукаку постигна гол од офсајд кој не се активираше поради големата грешка на Русите

пред 2 мес.
НАЈДОБРИОТ ДАНСКИ ФУДБАЛЕР ВО БОЛНИЦА

Играчите на двата тима се согласија: Мечот Данска- Финска продолжен, се огласи агентот на Ериксен

пред 2 мес.
букурешт е македонски град !

ВИДЕО: Ечи МАКЕДОНИЈА, МАКЕДОНИЈА во Букурешт !

пред 2 мес.
ЈА ВООДУШЕВИ ПУБЛИКАТА ВО СРПСКАТА ПРЕСТОЛНИНА

Македонскиот кик боксер Бобан Илиоски со нокаут во првата рунда стигна до голема победа во Белград

пред 2 мес.
КАТАЛОНЦИТЕ ПРОТИВ ДАНЦИТЕ ЗА ТРОФЕЈОТ

Кире Лазаров и Нант не успеаја: Барселона закажа финале со Алборг во Келн

пред 2 мес.
ОДЛИЧНИ ВЕСТИ

Скај Спорт: Состојбата на Ериксен стабилизирана во болница

пред 2 мес.