вторник, 15 јуни 2021
избегнат сериозен проблем

ВИДЕО: Голем инцидент во Минхен на мечот Германија – Франција

пред 2 мес.
МОЌНА ФРАНЦИЈА СО ШАМПИОНСКИ АМБИЦИИ

ВИДЕО: Франција минимално ја победи Германија, но докажа дека е главен кандидат за титулата

пред 2 мес.
дизајнот е прекрасен

ФОТО: Барди се пофали со брендирани Најк патики и македонското знаме

пред 2 мес.
позната одлуката на уефа

УЕФА им прости на Јувентус, Барселона и Реал Мадрид

пред 2 мес.
како слободен играч би се преселил во торино

Јувентус ја сака ѕвездата на Барселона

пред 2 мес.
дербито во првата фаза засега за франција

ВИДЕО: Франција поведе со автоголот на Хумелс

пред 2 мес.
го надмина мишел платини на вечната листа

ФОТО: Роналдо е машина за голови, постави рекорд на европските првенства

пред 2 мес.
има 8 милиони кои ја следат на инстаграм

ФОТО: Ванда се соблече речиси гола, па седна да гледа фудбал

пред 2 мес.
без искусниот играч

Украина остана без Зубков за дуелот со Македонија

пред 2 мес.
пеколен финиш на португалија

ВИДЕО: Португалија одбрната на титулата на ЕУРО ја започна со убедлив триумф против Унгарија

пред 2 мес.
официјално е покрената истрага

УЕФА покрена истрага против Арнаутовиќ за инцидентот со Алиоски

пред 2 мес.
ова ретко му се случува

ВИДЕО: Роналдо го има промашувањето на ЕУРО, Португалецот вака не се посрамотил

пред 2 мес.
нема корона во будимпешта

ВИДЕО/ФОТО: Спектакл во Будимпешта, ова е најубавата приказна со 60.000 гледачи на ЕУРО

пред 2 мес.
порака со поддршка и добро здравје

ВИДЕО: Пандев од името на сите наши репрезентатвци на Ериксен му посака добро здравје

пред 2 мес.
надминат проблемот со вирусот

Кулушевски се справи со Ковид-19 , достапен за Шведска на ЕУРО 2020

пред 2 мес.
Одговор на критиките

Лапорт за Мората: Со неколку голови ќе им ја затвори устата на сите

пред 2 мес.