сабота, 19 јуни 2021
нерешено во севиља

Шпанија не успеа да ја совлада Полска , ремизираше и во вториот меч на ЕУРО

пред 1 месец
ново поглавје во кариерата на босанскиот играч

Турските медиуми: Един Џеко пред потпис со Фенербахче

пред 1 месец
пораз во првиот контролен меч

Ракометната репрезентација поразна на контролата со Србија

пред 1 месец
по првиот дел

Шпанија води против Полска со 1-0 на полувремето , Пољаците пропуштија одлични шанси за израмнување

пред 1 месец
сака нова авантура

Гризман откри каде ќе ја продолжи кариерата по заминувањето од Барселона

пред 1 месец
сеуште не размислува за крај на кариерата

Демба Ба потпиша за 11. клуб во кариерата

пред 1 месец
фудбалерите уживаат во убавините на амстердам

ФОТО: Репрезентативците во релаксирана атмосфера во прошетка низ Амстердам

пред 1 месец
одличен меч во минхен

Германија подобра од Португалија: Лудница во Минхен – шест гола, два автогола и одличен Госенс

пред 1 месец
ислами го собори сопствениот и македонски рекорд

Дрита Ислами постави нов рекорд на 400 метри со пречки

пред 1 месец
повеќе го сака класичниот фудбал

Алкантара: Отсекогаш сум се спротивставувал на ВАР, фудбалот губи магија и станува многу побрз

пред 1 месец
најитересен прв дел во досегашниот еврошампионат

Полувреме: Дерби во вистинска смисла на зборот, Германија има предност од 2-1 против Португалија

пред 1 месец
Ред Бул од стартната позиција

Ферстапен со пол позиција во Франција

пред 2 мес.
секоја чест за унгарците

Гризман: Промашувавме, а казната за тоа беше строга

пред 2 мес.
се е спремно за почеток на дербито

Португалија – Германија: Дерби на „Алијанц Арена“, официјални состави

пред 2 мес.
французите разочараа во дуелот со унгарија

ВИДЕО: Унгарија одолеа на нападите на Франција , и извлече нерешен резултат

пред 2 мес.
еламс има желба пандев да не се откаже

Елмас: Не знам дали овој меч е последен за бате Горан, ако е така, сакаме да го испратиме со победа

пред 2 мес.