четврток, 22 јули 2021
По поразот од Санта Клара

Седлоски се исплаши од новинарите- најави ли заминување од Шкупи!?

пред 2 недели
на ФИБА „Челенџер

Македонија загуби од Швајцарија но се пласираше во полифиналето

пред 2 недели
Засилување за македонија

Јакимовски се враќа на тренинг: Едвај чекам да бидам на теренот

пред 2 недели
Санта клара се прошета во Скопје

ВИДЕО: Шкупи пред елиминација во Конференциската лига на УЕФА

пред 2 недели
НАЈАВА ЗА ГОЛЕМ ТРАНСФЕР

Тухел сака екстра засилување: Челзи тргнува по фудбалерот на Вест Хем вреден 100 милиони евра

пред 2 недели
Пораз за тимот од тетово

ВИДЕО: Рига славеше против Шкендија, тежок реванш ја очекува во Скопје

пред 2 недели
СПОРЕД ШЕФОТ НА РЕАЛ ФИГО БИЛ КУЧКИН СИН

Флорентино Перез во тајно снимен разговор го навредуваше Фиго- еве како одговори Португалецот

пред 2 недели
ОСТАНУВА НА КЛУБОТ ДА ОДЛУЧИ ШТО Е НАЈДОБРО

Симеоне запрашан за Гризман: Нашите деца се дружат, а мене ми треба напаѓач

пред 2 недели
Амбицијата е кам-бек во првата лига

Роденденска порака: Бидете со Вардар, денес 74 години, пред нас е вечноста, а Вардар и засекогаш одат заедно

пред 2 недели
очајно посакува титула

Дали Крис Пол навистина ќе се откаже од повеќе од 30 милиони долари за да замине во Лејкерс?

пред 2 недели
лоша финансиска состојба

Барселона ќе мора да го скрати буџетот за плата за дури 514 милиони евра

пред 2 недели
ПРЕВИСОКИТЕ ПЛАТА КОЈА ЈА БАРА ИГРАЧОТ ПОВТОРНО ПРОБЛЕМ ЗА БАВАРЦИТЕ

Билд: На Баерн Минхен му се заканува нов случај Алаба

пред 2 недели
здравјето на спортистите е поважно

Гвинеја нема да учествува на Олимпијадата во Токио

пред 2 недели
по трет пат на клупата

Се чека само потпис: Ван Гал нов селектор на Холандија

пред 2 недели
аргентина поразена од австралија

Хет-трик на Ричарлисон во победата на Бразил над Германија

пред 2 недели
можен камбек во лондон

СЕНЗАЦИЈА! Челзи го враќа Азар за половина пари: Тој е дебел и не е истиот, но тие го сакаат!

пред 2 недели