петок, 23 јули 2021
Стратегот останува во Париз

ВИДЕО: ПСЖ му верува на Покетино, потпишан е нов договор

пред 2 мес.
Во прашање е време

Уште една потврда дека Горан Пандев ќе игра уште една сезона за Џенова

пред 2 мес.
ГО ЧЕКА ДОЛГА ПАУЗА

ВИДЕО: Неверојатен малер- постигна гол и при прославата ги скина лигаментите

пред 2 мес.
СИТЕ ГЛЕДАА ВО НЕГО

ВИДЕО: Знаменосецот на Тонга главен хит на отворањето на Олимписките игри

пред 2 мес.
КЛОП ГО САКА ВО СВОЈОТ ТИМ

Кеси и Милан не можат да се договорат околу платата, Ливерпул ја користи ситуацијата

пред 2 мес.
СИ ЈА КАЖА ЖЕЛБАТА

Јанис: Сакам да освојам нешто со националниот тим, сакам нешто големо со Грција

пред 2 мес.
ЌЕ МОРА ВО ИЗОЛАЦИЈА

Нов случај на коронавирус во олимпиското село: Позитивен е германски велосипедист

пред 2 мес.
УШТЕ ЕДЕН МАКЕДОНЕЦ ВО КАЛЧОТО?

Милан не е единствен: Уште еден калчолигаш тргнува по услугите на Енис Барди

пред 2 мес.
ПО ХРВАТСКА СЕГА ВО СРБИЈА

Нов предизвик за поранешниот младински репрезентативец: Тодор Тодоровски потпиша за Раднички Ниш

пред 2 мес.
ОТВОРЕНИ ОЛИМПИСКИТЕ ИГРИ

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Наоми Осака го запали олимпискиот оган

пред 2 мес.
ДОЈДЕ ДО ИНЦИДЕНТ

ВИДЕО: Нереди на натпревар на Партизан поради скандирање против Вучиќ

пред 2 мес.
ДОБРИ ВЕСТИ ЗА БЕЛИТЕ ОД ЛОНДОН

Тотенхем успеа да го задржи еден од своите најдобри играчи

пред 2 мес.
Уште еден хрват во Битола

Официјално: Јосип Божиќ Павлетиќ е ново засилување за Еурофарм Пелистер

пред 2 мес.
ДАНИЕЛ ЛЕВИ ПОПУШТИЛ

Сан: Хери Кејн оди во Манчестер Сити за 187 милиони евра, ќе заработува вистинско богатство

пред 2 мес.
МОЖНО Е ДА СЕ ВРАТИ

Директорот на фудбалската федерација на Италија откри кога Ериксен ќе може да заигра за Интер

пред 2 мес.
листата ја предводи Бускец

Проблем за Барселона, дел од ѕвездите не прифаќаат намалување на платата

пред 2 мес.