сабота, 24 јули 2021
ОСТАНУВА ДА СЕ ДОГОВОРАТ КЛУБОВИТЕ

Шпанско засилување за италијанскиот шампион: Маркос Алосно го известил Челзи дека сака во Интер

пред 2 мес.
ЗА ВАКВО НЕШТО АВТОМАТСКИ НА ТРАНСФЕР ЛИСТА СЕ ОДИ

ВИДЕО: Не е реално- неверојатно е како младиот фудбалер на Баерн Минхен не успеа да стрела во празниот гол

пред 2 мес.
ОДЛИЧЕН СТАРТ ЗА ХОЛАНЃАНЕЦОТ

ВИДЕО: Мемфис Депај на дебито ги воодушеви фановите со своите потези, а го постигна и првиот гол за Барселона

пред 2 мес.
ПОЗНАТА ИДНИНАТА НА ПОРТУГАЛЕЦОТ

Сега веќе се е готово: Од Јувентус се огласија за Кристијано Роналдо

пред 2 мес.
НА КРАЈ ИЗЛЕЗЕ СО ПОЛИЦИЈА

ВИДЕО: Дете го прекина мечот меѓу Дортмунд и Билбао за да добие автограм од Халанд

пред 2 мес.
КЛУБОТ САКА ДА ШТЕДИ НА ПЛАТИТЕ НА ИГРАЧИТЕ

Проблем за Јувентус: Киелини бара нов договор на две години и повисока плата

пред 2 мес.
СЕГА СЕ Е ВО РАЦЕТЕ НА АДВОКАТИТЕ

Играчот кој од Барселона беше избркан преку мејл се огласи: Не ми се јавија ниту да се поздрават

пред 2 мес.
ВО КЛУБОТ ВООДУШЕВЕНИ

Манчестер Јунајтед: Наше минато, наша сегашност, наша иднина

пред 2 мес.
не застануваат со засилувањата

Шкупи го престави Марјан Радески како ново засилување

пред 2 мес.
интересен избор

ФОТО: Aмерикански новинар го состави југословенскиот тим за кошарка за Токио

пред 2 мес.
сад не освои ниту еден медал

Кина најуспешна на првиот ден од Олимписките игри во Токио

пред 2 мес.
најверојатно нема да потпише нов договор

Барселона го префрли својот талент во Б тимот , бидејќи одбил да потпише нов договор

пред 2 мес.
останува во торино

Јувентус одбил 100 милиони од Ливерпул за Киеза

пред 2 мес.
најголемиот адут на косово освои медал

Косово е првата европска земја што освои злато на Олимписките игри

пред 2 мес.
Подготовки за новата сезона

ВИДЕО: „Кралевите“ вежбаат прослави на голови, Марсело се издвојува

пред 2 мес.
одличен изглед на новиот дрес

ФОТО: Баерн Минхен го престави дресот за следната сезона

пред 2 мес.