среда, 28 јули 2021
Убедлива победа

ВИДЕО: Црвена Звезда го прегази Каират во квалификациите од ЛШ

пред 2 мес.
Откако им се преврте чамецот

ВИДЕО: Норвешките веслачи пред време завршија во водата во полуфиналето

пред 2 мес.
Преговорите започнале

Манчестер Сити со прва понуда до Астон Вила за Џек Грилиш

пред 2 мес.
Германецот има понуди од Англија и Италија

Баерн Минхен не се откажува од Горецка и покрај тешките преговори

пред 2 мес.
Ангажманот е потврден

Откако Алиоски бараше преголема плата, Галатасарај си најде друг лев бек

пред 2 мес.
Ќе има ли трансфер ова лето

Челси ја одреди цената на Тами Абрахам, на потег е Арсенал

пред 2 мес.
Неверојатен малер

Реал Мадрид потврди, новото засилување мора во изолација поради Ковид-19

пред 2 мес.
Кога е жешко мора да се бара чаре

ВИДЕО: Фоњини најде иновативен начин за да ги излади „препоните“

пред 2 мес.
Може ли шкендија до пресврт?

Ибраими: Ако бидеме посконцентрирани во нападот, резултатот ќе биде поразличен

пред 2 мес.
Пред реваншот со Рига

Ѓока: Ако сме реални, не играме лошо но никако да ни проработи нападот

пред 2 мес.
СТАНА ХЕРОЈ ВО ТАТКОВИНАТА

Го освои првото олимписко злато за својата земја и доби несекојдневна награда

пред 2 мес.
ГОЛЕМОТО ЗАСИЛУВАЊЕ НА ЈУНАЈТЕД СТАНА ГЛАВНА ТЕМА

Патрис Евра проговори за Рафаел Варан- кажа на која легенда на Манчестер Јунајтед го потсетува

пред 2 мес.
ТЕНИСЕРИТЕ БЕСНИ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ВО ТОКИО

Вториот тенисер на светот: Кој ќе одговара ако јас сега умрам тука?

пред 2 мес.
КОМПЛИКАЦИИ СО КОВИД 19

ФОТО: Го промени ставот- сестрата на Кристијано Роналдо тврдеше дека коронавирус е најголема измама, па сега заврши во болница

пред 2 мес.
НАЈДЕ ВРЕМЕ ЗА ЗАБАВА

ВИДЕО: Легендарниот Пау Гасол покажа дека покрај кошарка брилијантен е и во пинг понг

пред 2 мес.
НЕГОВИТЕ КОЛЕГИ ДОБИЈА МЕДАЛ

Италијанец остана без медал во Токио откако на еден час пред трка доби позитивен тест за коронавирус

пред 2 мес.