среда, 15 септември 2021
псж не успеа да го победи бриж

ВИДЕО: Стрелците расположени во Англија и Португалија , дербито во Италија решено во 93 минута ,Ливерпул со пресврт до победа

пред 1 нед.
убедливо против германија

Италија втор полуфиналист на ЕП во одбојка , закажа дуел со Србија

пред 1 нед.
јасно беше дека се враќа дома

Мемфис го отпушти Марко Гасол по пет дена

пред 1 нед.
тренерот на вардар задоволен од освоениот бод

Вујовиќ: Нерешениот резултат е најреален , ние бевме подобри во првиот дел, тие во вториот

пред 1 нед.
полувреме лига на шампиони

ВИДЕО: Мирно на дербито во Милано , голеада во Спортинг , Милан на чудесен начин до пресврт во првиот дел

пред 1 нед.
интересен натпревар во бриж

ВИДЕО: Не е се во парите , „Светците“ треба да се задоволни што имаат 1-1 на полувреме во Бриж

пред 1 нед.
урива рекорди со 18 години

Белингам стана рекордер во Лигата на шампионите

пред 1 нед.
на крајот можеше скапо да ги платат промашувањата

ВИДЕО: Дортмунд се изнапромашува , но сепак дојде до значајна победа

пред 1 нед.
николов и шериф со историски триумф

ВИДЕО: Историска победа на Шериф, Николов доби скромна минутажа

пред 1 нед.
не му се пишува добро на бриж

ПСЖ со Меси, Нејмар и Мбапе против Клуб Бриж , пеколно трио за секоја одбрана

пред 1 нед.
вардарци со бод ја стартуваа сезоната

Вардар по тешка борба ремизираше со Елверум во првиот меч од Лигата на шампиони

пред 1 нед.
очајно изведен пенал

ВИДЕО: Дибиров вака не се посрамотил, колку лошо изведен пенал

пред 1 нед.
возбудливо во првиот дел

ВИДЕО: Белингам херој на Дортмунд ,Шериф со водство против Шахтјор

пред 1 нед.
израмнето по првиот дел, вардaр игра променливо

ЕХФ ЛШ: Голема борба во Норвешка, Елверум -Вардар играат со нерешен резултат

пред 1 нед.
неверојатен голгетер е напаѓачот на БАЕРН МИНХЕН

ФОТО: Роналдо и Мбапе се зад Полјакот, тој е најдобар напаѓач на светот

пред 1 нед.
започнаа возбудувањата во лига европа

Започна Лига Европа: Легија го победи Спартак М со гол во судиското надополнување

пред 1 нед.