петок, 17 септември 2021
проект кој ќе биде финансиски здрав и подржан

Организацијата на ЛОИ во Лос Анџелес ќе чини 6,9 милијарди долари

пред 1 месец
различни играчи различно време

Лорен: Немојте да го споредувате Парти со Виера и Жилберто Силва

пред 1 месец
веруваат во оле

Вудворд: Засилувањата се знак за поддршка за Солскјер

пред 1 месец
не успеавме да постигнеме ниту погодок

ВИДЕО: Убедлив пораз на Македонија од Англија

пред 1 месец
не планира да се извини за зборовите

Гвардиола: Нема да се извинам на навивачите , ако има некаков проблем јас би си заминал

пред 1 месец
нема потреба од паника

Играчот на Баерн на операција на срцето

пред 1 месец
спектакуларен погодок на карлсруе

ВИДЕО: Спектакуларен гол, Карлсруе го сруши Шалке, Чурлинов одигра 72 минути

пред 1 месец
никогаш не сте сигурни

ВИДЕО: Погледнете како беше ограбена ѕвездата на Челзи

пред 1 месец
вложување во подмладокот

ФОТОГАЛЕРИЈА: Еурофарм Пелистер го престави проектот за својата ракометна академија

пред 1 месец
може во италија како слободен играч

Рајола најави „бомба“, Погба се враќа во Италија на добро познато место

пред 1 месец
македонскиот репрезентативец се наметнува во шалке

ВИДЕО: Чурлинов одличен, асистираше за израмнување на Шалке

пред 1 месец
тешка задача за брус да ја подобри атмосферата

Криза во Њукасл, по серијата неуспеси следуваше и „тепачка“ на тренингот

пред 1 месец
добива одлична шанса во гелзенкирхен

ФОТО: Чурлинов повторно стартер за Шалке против Карлсруе

пред 1 месец
започнува една нова приказна

РК Алкалоид во сабота ,ќе го одигра својот прв официјален натпревар како новоформиран клуб

пред 1 месец
ме интересира само неговата форма

Јирген Клоп призна: Не учествувам во преговорите со Салах

пред 1 месец
НАЈВЕРОЈАТНО ОСТАНУВА ВО БРАЗИЛ

Заинтересираните клубови тргнаа во „лов“: Дани Алвес официјално раскина со Сао Пауло

пред 1 месец