петок, 17 септември 2021
ВЕЛИ МОРА ДА ПОРАБОТАТ ПОВЕЌЕ

Маркизио за состојбата во својот матичен клуб: Милан сега е посилен од Јувентус

пред 3 мес.
НЕ БИЛ ДОГОВОРОТ ТАКОВ

Навивачи нервозини, Борусија Дортмунд мораше да се извинува поради новиот дрес

пред 3 мес.
НЕ ОЧЕКУВАЛ ТАКОВ ОДГОВОР

Ибра: Мислев дека се шегуваат кога прашав колку играчи на Милан настапиле во Лигата на шампионите

пред 3 мес.
ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ ЗА БАРСЕЛОНА

Повредата на Циндриќ сериозна: Хрватот ќе мора на операција

пред 3 мес.
ГОЛЕМАТА СУПЕР ЅВЕЗДА ГИ РАЗОЧАРАЛ СИТЕ

Позната и причината: Никој од играчите на Гибралтар не сакал да го замени дресот со Халанд

пред 3 мес.
НЕ БИЛ ЗАДОВОЛЕН ОД ХОЛАНЃАНЕЦОТ

Куман пред отказ: Лапорта го контактирал синот на легендата на Барселона за нов тренер

пред 3 мес.
НА ПОРТУГАЛЕЦОТ ОДЛИЧНО МУ ТРГНА

За брзо стана главен во Рим: Жозе Мурињо по само шест меча влезе во историјата на Рома

пред 3 мес.
ВО КЛУБОТ Е ВЕЌЕ ДЕВЕТ ГОДИНИ

Станува вечен во Премиер лига: Тренерот на Барнли потпиша нов договор до 2025-та

пред 3 мес.
УЕФА СЕ ЗАКАНИ

ФИФА и понатаму сака Светско првенство на секои две години: Фановите не поддржуваат

пред 3 мес.
НЕ ГИ ПРИФАТИЈА НАЈУБАВО НЕГОВИТЕ КОМЕНТАРИ

Навивачите на Манчестер Сити навредени од Гвардиола: Му порачаа да се држи до тренирањето на тимот

пред 3 мес.
голчиште „ала тоти“

ВИДЕО: Навивачите на Рома воодушевени, Пелегрини постигна гол во стилот на Тоти

пред 3 мес.
НЕ МОЖАТ ДА МУ ПРОСТАТ

ВИДЕО: Неверојатна сцена во Мадрид- навивач на Атлетико го убедуваше Жоао Феликс да го повреди Гризман

пред 3 мес.
ВО ТИМОТ СЕ ВООДУШЕВЕНИ ОД НЕГО

Сепак нема ништо од пензија: Себастијан Фетел и следната година во истиот болид

пред 3 мес.
СЕ ОГЛАСИ ФУДБАЛЕРОТ НА СИТИ

Од голема радост до најголема тага: Само неколку откако го постигна првиот гол во Лигата на шампионите почина татко му

пред 3 мес.
УПАТИ ПОФАЛНИ ЗБОРОВИ ЗА СВОЈОТ ИГРАЧ

Претседателот на Фиорентина за новиот договор на Влаховиќ: Не можам да ветам ништо

пред 3 мес.
барселона сака да се ослободи од куман, ама има голем проблем

Барселона сака да го отпушти Куман, ама има еден проблем

пред 3 мес.