сабота, 18 септември 2021
има опции, се ека да пројде одморот

Зидан има две опции, сега одмара, а ќе избира меѓу репрезентација или клуб

пред 4 недели
стечаните управници ќе го превземат клубот

Клубот на Руни во неволја: Прогласија банкрот и обвинија дека пандемијата е виновна за се

пред 4 недели
јарците тврд орев

ВИДЕО: Лајпциг само со бод од гостувањето во Келн

пред 4 недели
прв пораз за „карамелите“ сезонава

ВИДЕО: Астон Вила за 9 минути убедливо го совлада Евертон

пред 4 недели
сосема заслужено

Словенија го совлада светскиот шампион и влезе во финалето на Европското првенство

пред 4 недели
најверните навивачи на вардар реагираа

ФОТО: Комити: Одговорност мора да има , ова е мизерија, ова е неприфатливо

пред 4 недели
седум гола во милано

ВИДЕО: Интер ја „демолираше“ Болоња со 6-1 на „Џузепе Меаца“

пред 4 недели
немили сцени во франција

ВИДЕО: Страшни сцени во Франција: Хулигани упаднаа на теренот и го прекинаа дербито!

пред 4 недели
не сака да чека повеќе

Хадсон Одои ја менува репрезентацијата на Англија за својата родна земја

пред 4 недели
разочарувачки натпревар

ВИДЕО: Очајни 0-0 на „Ванда Метрополитано“ во дуелот на Атлетико Мардид и Атлетик Билбао

пред 4 недели
резултати 5 коло премиер лига

ВИДЕО: Кикс на Сити , Арсенал врза две победи по ред , Ливерпул сигурен со Палас

пред 4 недели
баварската машинерија перфектна

ВИДЕО: „На седмо небо“: Баерн го разби Бохум со седум парчиња

пред 4 недели
џенова со нов пораз

ВИДЕО: Џенова поразена од Фиорентина ,Пандев одигра 40 минути но не помогна да се спречи поразот

пред 4 недели
одиграно 4 коло од ВМФЛ-ИСТОК

ВМФЛ-ИСТОК: Дербито за Слога Виница , победи и за Кит Го и Беласица

пред 4 недели
вардарци поразени во велешта

ВМФЛ-ЗАПАД: Неочекуван пораз на Вардар кај Велешта , Силекс останува перфектен

пред 4 недели
за поранешниот дефанзивец има само еден добар играч

Каков Меси и Роналдо, Челзи го има најдобриот фудбалер на светот

пред 4 недели