вторник, 21 септември 2021
СЕГА СЕ НА ПРВОТО МЕСТО

ВИДЕО: Интер се искачи на врвот во Калчото- со пресврт стигнаа до важна победа против Фиорентина

пред 3 недели
ПРОМЕНИ ВО КАТАЛОНИЈА

Куман станува минато: Лапорта има две имиња како фаворити за нов тренер на Барселона

пред 3 недели
ЕПИЛОГ ОД ИНЦИДЕНТИТЕ

Би можел да заврши во затвор: Навивач на Лил мастурбирал пред противничките навивачи

пред 3 недели
НЕ ДОБИЛ НИШТО ОД ВЕТЕНОТО

Му ветиле трансфер во Грција на крајот ништо: Аргентински фудбалер спие на клупа во Лариса, нема пари за ништо

пред 3 недели
ПРИЧИНА СЕ ФАНОВИТЕ

Шпанските медиуми откриваат: Роналдо требало да потпише за Атлетико, но клубот ја одбил понудата

пред 3 недели
„КОГА ИГРАТЕ ЗА ПСЖ ИГРАТЕ ПРОТИВ ЦЕЛА ФРАНЦИЈА“

Легендарниот Французин за парискиот клуб: Сите го мразат ПСЖ, но има фудбалска ДНК

пред 3 недели
ПО ДВА МЕЧА НУЛА ДАДЕНИ И 14 ПРИМЕНИ ГОЛОВИ

ФОТО ГАЛЕРИЈА: Македонските фудбалерки со нов убедлив пораз- Австрија не декласираше во Скопје

пред 3 недели
НА ЕДЕН НАЧИН МУ ПРОСТИЈА

Феликс се спаси: Иако се очекуваше многу поголема казна, мина лесно

пред 3 недели
СРЕЌЕН ВО МИНХЕН

Левандовски проговори за летово: Имав разговори со Флорентино Перез летово

пред 3 недели
МОЖНА ТРАНСФЕР БОМБА

Милан оди по Скудетото: На зима тргнуваат по големата ѕвезда на Рома

пред 3 недели
повредата не е сериозно , но ...

Меси ќе прескокне еден натпревар за ПСЖ, под знак на прашање и настапот против Сити

пред 3 недели
според договорот со „старата дама“

ФОТО: Матијс де Лихт може да си оди од Јувентус во јуни 2022 година

пред 3 недели
ја одушеви јавност, наградата ја посвети на Герд Милер

ФОТО: Левандовски ја доби „златната копачка“ и порача дека ќе остане во Германија

пред 3 недели
не е скап, а е по желба на лапорта

ФОТО: Барселона ќе чека до четврток, потоа носи одлука, поранешен тренер на Јуве замена за Куман

пред 3 недели
станал „дебелко“ не е во форма

Севилја го плати 13,5 милиони, па му даде отказ поради банална причина

пред 3 недели
во четврток се или ништо за куман

Куман за два дена го има најтешкиот меч на клупата на Барса, од Кадиз зависи се за Холанѓанецот

пред 3 недели