четврток, 23 септември 2021
рома се врати на победите

ВИДЕО: Рома минимално го совлада Удинезе и се врати на победите во Серија А

пред 1 месец
импресиите се сеуште големи

Медведев: Ова е тоа што го посакував и никој не може да ми го одземе тоа

пред 1 месец
започнати подготовките

Женската репрезентација на Македонија до 17 години на турнир во Естонија

пред 1 месец
возбудливи натпревари во ла лига

ВИДЕО: Реал Сосиедад ја освои Гранада, а Бетис Памплона

пред 1 месец
исклучително е паметен и има решение

Ето: Лапорта има план за Барселона

пред 1 месец
интересна клаузула за колумбиецот

Мундо Депортиво: Џејмс во Катар има клаузула која му овозможува бесплатно да се приклучи на еден клуб

пред 1 месец
наполи без грешка во серија а

ВИДЕО: Наполи ја торпедираше Сампдорија , Елмас доби 25 минути на теренот

пред 1 месец
неиграњето го чини дневно 227,613 долари

Бен Симонс одлучен во намерата да не игра повеќе за Филаделфија

пред 1 месец
одличен настап на македонската тенисерка

Лина Ѓорческа преку четвртата носителка до четвртфинале во Визбаден

пред 1 месец
револуционерен предлог да се запре баерн минхен

Поранешниот преседател во Бундеслигата предложи потег што може да ја прекине доминацијата на Баерн

пред 1 месец
одлична фудбалска кампања

ФОТО: Македонскиот дрес дел од светската кампања „Фудбал за мир“

пред 1 месец
навивачите го посакуваат во почетниот состав

ФОТО: Елмас ќе чека шанса од клупата на дуелот против Сампдорија

пред 1 месец
ВЕЛИ НИТУ ЕДНО НАТПРЕВАРУВАЊЕ НЕ Е ПОВАЖНО ОД ДРУГО

Тухел со големи амбиции сезонава: Нема тактизирање, сакаме да ги освоиме сите трофеи

пред 1 месец
французинот во страшна форма

ФОТО: Бензема успеа да го направи она што не го направија Меси и Роналдо

пред 1 месец
ВЕЛИ УЖИВАЈТЕ ДОДЕКА МОЖЕТЕ

ВИДЕО: Играч на Лион доби жолт картон поради дриблинг- Нејмар реагираше жестоко

пред 1 месец
ЗНАЕ КАКО ДА ПРОСЛАВИ И КОГА НЕ ИГРА

ФОТО: Погледнете ја реакцијата на Ибрахимовиќ по голот со кој Милан ја начна Венеција

пред 1 месец