понеделник, 27 септември 2021
СЕ УШТЕ НЕ СЕ ЗНАЕ КАКВА КАЗНА ЌЕ ДОБИЕ

ВИДЕО: Големата ѕвезда на Рома ќе добие казна- со крајно недоличен кон фановите на Лацио го напушти теренот

пред 4 недели
А СЕ ОЧЕКУВА НЕКОЈ ГОЛЕМ ТРАНСФЕР ЗА НЕГО

Проблеми за Брозовиќ: Иако следното лето е му истекува договорот нема да може да го напушти Интер

пред 4 недели
ВЕЛИ ИМАЛО МНОГУ ГЛУПАЦИ

Легендарниот НБА кошаркар со радикален став: Оние кои инсистираат да не се вакцинираат треба да се отстранат од тимот

пред 4 недели
УСПЕА ДА ГО ВРАТИ

Ибра се прости од човекот кој му ја спаси кариерата: Ти благодарам, ти должам се

пред 4 недели
ГОЛЕМИ ЅВЕЗДИ, УШТЕ ПОГОЛЕМИ ПРОБЛЕМИ

Покетино го гаси оганот: Барем некако ќе се обиде да задоволи една од најголемите ѕвезди на тимот

пред 4 недели
ВТОР Е КАПИТЕНОТ

Ибра заработува најмногу: Италијанските медиуми објавија колкави плати имаат фудбалерите на Милан

пред 4 недели
нова „серија“ на фотографии

ФОТО: Понеделнички со Ванда, сопругата на ѕвездата на ПСЖ повторно ги испровоцира фановите

пред 4 недели
ВЕЛИ СИТУАЦИИ КАКО КАЈ НИВ ВО ДРУГИТЕ КЛУБОВИ НЕ ГЛЕДААТ

Покетино проговори за проблемите меѓу Нејмар и Мпабе: Ние сме посебен клуб

пред 4 недели
ДЕРБИ НА ЕВРОПСКИТЕ БОГАТАШИ ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

Гвардиола одговори како планира да се справи со страшното трио: Не знам како против Меси, Нејмар и Мбапе

пред 4 недели
ЦРВЕНО- ЦРНИТЕ ПОЧНАА ЛОШО

Детето на клубот се врати: Засилување за Вардар во продолжението Втората лига

пред 4 недели
ДУЕЛ ПИОЛИ- СИМЕОНЕ

Пиоли пред дуелот со Атлетико: Ние сме млади и постојано сакаме да напредуваме

пред 4 недели
МАЛКУ САМОКРИТИЧЕН

Диего Симеоне пред мечот со Милан: Мораме да најдеме начини да напредуваме, ајде да напредуваме

пред 4 недели
ГОЛЕМ МИНУС ЗА БИТОЛЧАНИ

Против Вардар се збогуваше од дресот на Еурофарм Пелистер: Томислав Кушан се сели кај Миркуловски

пред 4 недели
Почнува со интензивни тренинзи

Рашфорд најавува брз-кам бек во тимот на Солскјер

пред 4 недели
Врие во ПСЖ

Мбапе се жали дека Нејмар намерно не го проигрува

пред 4 недели
Притисокот се зголемува, на удар е Бруно

ФОТО: Во Јунајтед се во паника, почнаа сами да си се бодрат по поразот од Астон Вила

пред 4 недели