вторник, 28 септември 2021
КОНЕЧНО ПОГОДИ

ВИДЕО: Меси против Гвардиола го постигна првиот гол за ПСЖ

пред 2 недели
одлична вечер за момците на Клоп

ВИДЕО: Ливерпул го прегази Порто, Салах – Фирмино-Мане немаа милост

пред 2 недели
Пресврт на Сан Сиро

ВИДЕО: Болен пораз на Милан од Атлетико Мадрид, Суарез погоди во 97 минута

пред 2 недели
НЕВЕРОЈАТЕН УСПЕХ НА МОЛДАВЦИТЕ

ВИДЕО: Сензационална победа на Шериф среде Мадрид против Реал, Николов влезе во игра во финишот

пред 2 недели
ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ НЕКОЛКУ ПАТИ

ВИДЕО: 15 годишно момче постигна неверојатно голчиште во стил на Лионел Меси

пред 2 недели
МЕЧ ЗА ЗАБОРАВ

Лош ден за македонскиот тим: Куманово со дебакл елиминиран во Еврокупот

пред 2 недели
МОЛДАВЦИТЕ ИМААТ ПРЕДНОСТ

ВИДЕО: Шок за Реал, Шериф води среде Мадрид

пред 2 недели
СТАНА НАЈГОЛЕМА ЅВЕЗДА НА ТИМОТ

Не планираат да го пуштат: Фиорентина подготвува нов мега договор за Душан Влаховиќ

пред 2 недели
САМО БОД ПО ДВЕ КОЛА

ВИДЕО: Интер повторно не победи во Лигата на шампионите, Ајакс максимален по две кола

пред 2 недели
ПРОПУШТА НАЈМАЛКУ ДВА МЕЧА

Голем проблем за Тухел: Најважниот играч на Челзи позитивен на ковид 19

пред 2 недели
ФАНОВИТЕ ГО ЧЕКААТ ОВОЈ МОМЕНТ

Агуеро конечно се враќа на теренот: Познато е кога ќе дебитира за Барселона

пред 2 недели
во ФИБА еврокупот

ТФТ без сила за пласман во полуфиналето, убедливо поразени од Сегед

пред 2 недели
МИНА 10 ГОДИНИ ВО ШПАНСКАТА ПРЕСТОЛНИНА

Варан објасни зошто решил да замине од Реал Мадрид

пред 2 недели
УЕФА И КОНМЕБОЛ СЕ ДОГОВОРИЈА

Вистински спектакл: Ќе се игра репрезентативен Суперкуп меѓу шампионите на Европа и Јужна Америка

пред 2 недели
Ин мемориам

Почина легендата на Ливерпул, Роџер Хунт

пред 2 недели
Цената си го направи своето

Манчестер Јунајтед се откажува од Рајс и се насочува кон Филипс

пред 2 недели