петок, 15 октомври 2021
ЌЕ ГО ОТВОРИ ЌЕСЕТО

Го гледа како иден лидер на тимот: Клоп го сака Жоао Феликс на Енфилд

пред 3 мес.
ВО ТОП ФОРМА

ФОТО: Халанд на Инстаграм ги воодушеви фановите и доби повеќе од 2 и пол милиони лајкови

пред 3 мес.
СМЕТА ДЕКА ЈА ЗАСЛУЖУВА

Тренерот на Баерн Минхен со порака: Левандовски треба да ја добие Златната топка

пред 3 мес.
ЕДЕН КЛУБ И РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА

Не го интересираат милионите: Зинедин Зидан не сака на клупата на Њукасл, има други планови

пред 3 мес.
ПОВРЕДАТА ОД МЕЧОТ СО ГЕРМАНИЈА

Голем проблем за Милевски: Против Исланд и Ерменија ќе мора без Аријан Адеми

пред 3 мес.
ЌЕ МОРА ДА БАРААТ ДРУГО РЕШЕНИЕ

Ванда Нара стави блок: Њукасл го сака Икарди, тој поради сопругата ги одбива

пред 3 мес.
МНОГУМИНА ГО СМЕТААТ ЗА КРВНИК НА БАРСЕЛОНА

Конечно проговори и Бартомеу: Меси не смееше да замине од Барселона

пред 3 мес.
ИДНИНАТА ВО БАЕРН ДОВЕДЕНА ВО ПРАШАЊЕ

Билд: Спортскиот директор на Баерн Минхен со една изјава предизвикал фрустрација кај Левандовски

пред 3 мес.
НЕ Е ВООДУШЕВЕН

Клоп проговори за Њукасл: Тие ќе станат супер сила, ова трет клуб зад кој стои држава

пред 3 мес.
ФРАНЦУЗИНОТ КАЈ БОГАТИТЕ ГАЗДИ

Бомба од Англија: Зинедин Зидан нов тренер на Њукасл

пред 3 мес.
НОВ ПРЕДИЗВИК

Крај на една приказна: Рахим Стерлинг потврди дека може да замине од Манчестер Сити

пред 3 мес.
соработката продолжува до 2024 година

ФОТО: Тричковски официјално уште две сезони во АЕК Ларнака

пред 3 мес.
Во спомен на жртвите, францускиот парламент донесе одлука

Францускиот парламент пресече: Нема фудбал повеќе на 5. мај

пред 3 мес.
Одличен старт на сезоната

Џеко ги освојува симпатиите во Интер, според оценките тој е најдобриот во досегашниот дел од сезоната

пред 3 мес.
потврди фудбалскиот сојуз на унгарија

Унгарските навивачи ја добија казната за немирите на Вембли

пред 3 мес.
ДВА ДУЕЛА ОД 10 КОЛО НА ТВ, ЕДЕН НА МТВ ЕДЕН НА РЕГИОНАЛНИОТ СПОРТСКИ КАНАЛ

ПМФЛ: Работнички – Скопје, прв натпревар од 10. коло, пренос на МТВ

пред 3 мес.