вторник, 19 октомври 2021
АЈАКС МАКСИМАЛЕН СО ДЕВЕТ БОДА

ВИДЕО: Ајакс покажа моќ, Халанд без муниција, Борусија Дортмунд декласирана во Амстердам

пред 1 месец
ЛАЈПЦИГ ДОЈДЕ ВО ВОДСТВО, НО ТУКА БЕШЕ АРГЕНТИНЕЦОТ

ВИДЕО: Лионел Меси стапи на сцена- постигна два гола и донесе победа на ПСЖ во мечот со два пресврти

пред 1 месец
ШЕРИФ И РЕАЛ НА ВРВОТ НА ТАБЕЛАТА

ВИДЕО: Интер преку Шериф до прва победа во Лигата на шампионите, Реал Мадрид го декласираше Шахтјор

пред 1 месец
ЌЕ ИМ ТРЕБА ВРЕМЕ ЗА УСПЕХ ВО ЛИГАТА НА ШАМПИОНИТЕ

ВИДЕО: Милан пред елиминација, Ливерпул стигна до трета победа во мечот со пет гола во Мадрид

пред 1 месец
ЛОШ СТАРТ ЗА БИТОЛЧАНИ

Постигнаа само шест гола за 30 минути: Еурофарм Пелистер со пораз ја стартуваше авантурата во Европа

пред 1 месец
МОЖЕШЕ ДА ИМА СЕРИОЗНИ ПОСЛЕДИЦИ

ВИДЕО: Старт буквално за во затвор- Гризман доби црвен картон откако со копачка отиде во главата на Фирмино

пред 1 месец
ГОЛ КОЈ ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ ПОВЕЌЕ ПАТИ

ВИДЕО: Тил од Шериф со неверојатен слободен удар ја скина мрежата на Интер

пред 1 месец
ПОКАЖУВА ДЕКА Е КЛАСА

ВИДЕО: Магија на Един Џеко- со неверојатен волеј донесе водство на Интер

пред 1 месец
СЕ СИ НАПРАВИ САМ

ВИДЕО: Салах уште еднаш покажа дека е во форма- постигна неверојатен гол среде Мадрид

пред 1 месец
АТРАКТИВЕН СТАРТ НА ДЕНОТ ВО ЛШ

ВИДЕО: Гостите славенички, дури 11 гола во два меча во Лигата на шампионите

пред 1 месец
КЛУБОТ СЕ РЕШИ НА ПОТЕГ

Нема иднина веќе во Филаделфија: Бен Симонс исфрлен од тренинг и суспендиран

пред 1 месец
ВЕРУВА ДЕКА ЌЕ СЕ ВРАТИ БРЗО ВО ФОРМА

Тухел за слабата форма на Лукаку: Тој е психички иморен

пред 1 месец
МОРААТ ДО ТРИТЕ БОДА

Куман клучниот дуел во Лигата на шампионите: Немаме избор освен победиме

пред 1 месец
ВО ПРЕДВИД ГИ ЗЕМА ПРЕТХОДНИТЕ ДВЕ ГОДИНИ

За него нема дилеми: Де Брујн го избра својот фаворит за Златната топка

пред 1 месец
ЗА МАЛКУ НЕ СЕ СТЕПАЛЕ ДВАЈЦА ИГРАЧИ

Дејли Мејл: Во соблекувалната на Њукасл владее анархија- играчите побарале нов тренер од новите сопственици

пред 1 месец
РЕЗУЛТАТИТЕ ЕДНИ, АМБИЦИИТЕ ДРУГИ

Се тресе клупата на Солскјер: Роналдо и кажал на управата кого сака за нов тренер на Манчестер Јунајтед

пред 1 месец