среда, 20 октомври 2021
јувентус максимален во лигата на шампионите

ВИДЕО: Кулушевски херој кај Јувентус за победа против Зенит

пред 2 мес.
ШАМПИОНОТ НА ГЕРМАНИЈА ИМА МАКСИМАЛЕН ЕФЕКТ

ВИДЕО: Голчиште на Сане од слободен удар, Баерн Минхен ја демолира Бенфика

пред 2 мес.
солскјер ја „преживеа“ аталанта

ВИДЕО: Чудесен пресврт на Јунајтед, Роналдо за победа против Аталанта

пред 2 мес.
верува во подобри резултати и подобра игра

Њокас по поразот од Алборг: Ќе бидеме подобри, потребна е поголема дисциплина

пред 2 мес.
пофалба доби и дракслер

Покетино: Со играчи како што се Меси и Мбапе, многу е лесно да се користи нападот

пред 2 мес.
големо изненадување во манчестер

ВИДЕО: Аталанта го нокаутира Јунајтед во првиот дел

пред 2 мес.
алборг се реваншира за поразот од скопје

Вујовиќ: Натпреварот го загубивме во првите десет минути во второто полувреме

пред 2 мес.
НЕ ОЧЕКУВАШЕ

ВИДЕО: Погледнете како судијата го преплаши Килијан Мбапе

пред 2 мес.
прва победа во лигата на шампионите за барса

ВИДЕО: Барселона запиша прва победа, минимален триумф против Динамо Киев во ЛШ

пред 2 мес.
на квалификацискиот турнир лига Б

ФОТО: Победнички старт на младата женска фудбалска репрезентација

пред 2 мес.
пораз на вардар од данскиот шампион

ВИДЕО: Дибиров недоволен за добар резултат, Алборг го победи Вардар

пред 2 мес.
каталонците имаат минимална предност

ВИДЕО: Барса го скрши отпорот на Динамо, води по првиот дел со убав гол на Пике

пред 2 мес.
ОДГОВОРИ НА ПОСТАВУВАНОТО ПРАШАЊЕ

Мбапе одговори: Кој шутира пенали, Меси или ја? Тоа воопшто не е тема за дискусија

пред 2 мес.
дибиров постигна 9 гола во првиот дел

Лига на шампиони: Вардар во негатива кај Алборг по првиот дел

пред 2 мес.
во елитното натпреварување на уефа за младинци

Шкендија загуби од Хајдук во Лигата на шампионите

пред 2 мес.
дака постигна четири гола

ВИДЕО: Покер на Лестер, Дака постигна четири гола во Москва !

пред 2 мес.