четврток, 21 октомври 2021
Отпорот скршен во второто полувреме

ВИДЕО: Спалети ги погоди измените, Наполи ја совлада Легија, цел натпревар за Елмас

пред 1 месец
Во Лигата на шампионите на ЕХФ

ВИДЕО: Барселона славеше во дербито против ПСЖ, Мем одигра перфектен меч

пред 1 месец
следува дуелот во белград

Баделки поразени од Пожега на домашен терен во јадранската лига

пред 1 месец
За прв пат во кариерата доживеа ваков шок

Мурињо по рекордниот пораз: Имав само 13 играчи, но одговорноста е моја

пред 1 месец
Уште еден неочекуван пораз на фаворит

ВИДЕО: Витек му пресуди на Тотенхем, радост за навивачите на Витесе

пред 1 месец
Во Лига Европа

ФОТО: Ристовски и Динамо Загреб загубија од Рапид Виена

пред 1 месец
Неверојатен резултат на Бодо Глимт

ВИДЕО: Дебакл на Рома, Мурињо збесна по шестте гола во мрежата на Патрицио

пред 1 месец
Во Лига Европа

ФОТО: Елиф Елмас стартер за Наполи во дуелот со Легија

пред 1 месец
настан на МОК

Нацева: Треба да има родова застапеност при доделување на олимписки стипендии

пред 1 месец
Ќе се спаси ли Норвежанецот?

Роналдо му направи контра услуга на Зидан, Солскјер на нов испит

пред 1 месец
Триумф во Рига

Македонија до прва победа во мундијалските квалификации, Андонова двоен стрелец

пред 1 месец
Веруваат дека е супер талент

Арсенал се пофали со ангажман на 5 годишно дете

пред 1 месец
Адеми е надвор од конкуренција поради повреда

Стефан Ристовски стартер за Динамо на гостувањето кај Рапид Виена

пред 1 месец
правилата важат за сите, па и за најдобриот во светот

Ѓоковиќ се уште не знае дали ќе игра на Австралија опен поради ковид-19

пред 1 месец
едноставно незапирлив !

ВИДЕО: Како само му успеа ова на Никола Јокиќ, од кош до кош за само 5 секунди !

пред 1 месец
неколку недели во „аут“

Сериозен проблем за Тухел, двете ѕвезди повредени, нападот ослабен

пред 1 месец