недела, 24 октомври 2021
Битолчани доминантни против Кожув

Пелистер лесно и убедливо го реши Кожув

пред 1 месец
подарок кој не се одбива, јувентус се спаси од пораз во финишот

ВИДЕО: Интер му подари пенал на Јувентус и испушти победа во 89 минута, Инзаги доби црвен картон

пред 1 месец
ВЕЛИ СЕКОЈ ИМА СВОЕ МИСЛЕЊЕ

Салах околу тврдењата дека е најдобар на свет: Имам амбиција да бидам најдобар, не можам да лажам за тоа

пред 1 месец
веќе никој не го сака, навивачите бараат да си замине

ВИДЕО: Голема драма, Куман едвај се извлече, навивачите го опколија неговиот автомобил

пред 1 месец
на прашањето дали си заминува од клупата

Солскјер по катастрофата од Ливерпул: Ова е многу лошо,кажа и дали си оди од Јунајтед

пред 1 месец
седми гол за џеко во дресот на интер

ВИДЕО: Кој друг ако не Џеко, Интер поведе против Јувентус

пред 1 месец
тежок пораз на јунајтед од ливерпул

ВИДЕО: Ова се прераскажува, реакцијата на Фергусон, едвај „дишеше“, неговиот Јунајтед демолиран

пред 1 месец
вечерва се игра големото дерби во италија

ФОТО: Официјални состави за „Дерби Д’Италија“, Интер – Јувентус од 20-45

пред 1 месец
наполи за прв пат не победи сезонава во серија а

ВИДЕО: Мурињо доби црвен картон, Наполи повеќе нема максимален ефект, Елмас играше 25 минути

пред 1 месец
прв и единствен !

ФОТО: Салах со ефект за историја, ова на „Олд Трафорд“ му успеало само на Египќанецот

пред 1 месец
каков дебакл на јунатед во манчестер !

ВИДЕО: Ливерпул го понижи Јунајтед со 5-0 ! Салах запиша хет-трик, Солскјер добива отказ

пред 1 месец
НОВО ПРОДОЛЖЕНИЕ

Сапуницата продолжува: Трансродова актерка се заканува дека ќе објави докази дека била со Икарди, тој објави дека е сингл

пред 1 месец
неспортско однесување, ова не му прилега на роналдо

ВИДЕО: Срамен потег на Роналдо, крвнички го клоцаше Џонс

пред 1 месец
дебакл во најава

ВИДЕО: Ливерпул го гази Јунајтед, по првиот дел води со 4-0 !

пред 1 месец
„покер“ на симеоне

ВИДЕО: Симеоне го понижи Лацио со четири гола во мрежата на клубот од Рим

пред 1 месец
„кралевите“ запишаа голема победа

ВИДЕО: „Ел Класико“ за Реал, Алаба и Васкез ја решија Барселона, кризата на каталонците продолжува

пред 1 месец