среда, 27 октомври 2021
Тренерот на вардар со критики

Вујовиќ: Направивме многу грешки и примивме 19 голови за едно полувреме

пред 1 месец
По изведувањето на пеналите

ВИДЕО: Вест Хем го елиминираше Манчестер Сити во Карабао Купот

пред 1 месец
Фаворитот прими пет гола

ВИДЕО: Дебакл на Баерн Минхен и елиминација од Менхенгледбах

пред 1 месец
Без изненадувања во последниот термин во Серија А

ВИДЕО: Интер рутински кај Емполи, Лацио ја совлада Фиорентина

пред 1 месец
Малку недостигаше за прослава

ВИДЕО: Вардар дозволи пресврт во Скопје, Кил си заминува со пета победа во низа

пред 1 месец
официјално

ФОТО: Омилениот на навивачите останува, Кјер потпиша нов договор со Милан

пред 1 месец
Вардар одигра одлично прво полувреме

ВИДЕО: Неверојатниот гол на Дибиров и одличната одбрана на Томовски

пред 1 месец
Во лигата на шампионите

ВИДЕО: Кјелце славенички против ПСЖ, Сегед го совлада Алборг

пред 1 месец
Неверојатен натпревар во Ла Лига

ВИДЕО: Димитриевски му одбрани пенал на Депај, Барселона загуби кај Рајо

пред 1 месец
шок за алегри и за „старата дама“

ВИДЕО: Јувентус загуби од Сасуоло со гол во 94 минута, Аталанта сигурна кај Сампдорија

пред 1 месец
Голема победа за македонскиот тим

Баделки предводени од Кметовска го совладаа Партизан во Белград

пред 1 месец
Во Европската лига

ВИДЕО: Цепелинот на Кире Лазаров во ТОП 5 изборот на ЕХФ

пред 1 месец
Столе Димитриевски се израдува

ВИДЕО: Фалкао си поигра со Пике па го матираше Тер Штеген

пред 1 месец
Се појави документ со гласањето

Познато е кој ќе ја освои Златната Топка, Роналдо не ни меѓу топ 5

пред 1 месец
Нов скандал во Италија

Отворен случај за сомнителни трансфери, Јувентус доминира во истрагата

пред 1 месец
Во купот на Хрватска

ВИДЕО: Деби гол за Влатко Стојановски во дресот на Горица

пред 1 месец