четврток, 28 октомври 2021
НАШИОТ РЕПРЕЗЕНТАТИВЕЦ ВО ФОРМА

ВИДЕО: Енис Барди двоен стрелец, Леванте стигна до изненадувачко реми против Атлетико

пред 1 месец
ПОДДРШКА МУ СТИГНУВА ОД СЕКАДЕ

Ибрахимовиќ со порака до фудаблерот кој призна дека е хомосексуалец: Ти си шампион…

пред 1 месец
ТИМОТ НА МАКЕДОНЕЦОТ ПОВТОРНО ПРВ ВО СЕРИЈА А

ВИДЕО: Наполи со голема победа над Болоња, Елмас асистираше за враќање на врвот на Калчото

пред 1 месец
ЕЛИФ СО ОДЛИЧЕН МЕЧ

ВИДЕО: Елиф Елмас со асистенција најави враќање на Наполи на врвот

пред 1 месец
ТРИ ПОРАЗИ ПОСЛЕ 10 КОЛА

ВИДЕО: Легендата на Јувентус бесна- со дерење го проследи поразот на Јувентус од Сасуоло

пред 1 месец
ЌЕ ГО ВОДИ АЛ САД УШТЕ ДВА НАТПРЕВАРИ

Мундо Депортиво: Договорено е се- легендата ја презема Барселона следната недела

пред 1 месец
ДО ЦЕРЕМОНИЈАТА ИМА УШТЕ ЕДЕН МЕСЕЦ

ФОТО: Се појави целиот список- Марка објави кој е наводниот освојувач на Златната топка

пред 1 месец
ГО НЕМА НИТУ ВЕРАТИ

ПСЖ во проблеми пред дербито во Лига 1: Сигурно ќе бидат без Мбапе, можно е да го нема и Меси

пред 1 месец
ПРИЧИНАТА И ПОВЕЌЕ ОД БИЗАРНА

ВИДЕО: Се појави снимка- директор на фудбалски клуб до нож прободе фудбалер во соблекувална

пред 1 месец
СЕ ПОФАЛИ НА ИНСТАГРАМ

ФОТО: Мурињо после победата не смееше во соблекувалната, па на неверојатен начин прослави

пред 1 месец
СЕ НАДЕВА ДЕКА Е САМО ИЗОЛИРАН СЛУЧАЈ

Спортскиот директор на Баерн: Апсолутно сум шокиран, ужас, ова беше целосен распад систем

пред 1 месец
СО ХОЛАНЃАНЕЦОТ НЕ НИ РАЗГОВАРАШЕ

Пјаниќ ги пецна и Куман и Барселона: Трeба да знаеш кога да ги пуштиш гом*ата да одат

пред 1 месец
ДОДЕКА НЕ ДОЈДЕ НОВИОТ ТРЕНЕР ТОЈ ЌЕ БИДЕ НА ФУНКЦИЈА

Во Каталонија се чека легендата, а до тогаш друг ќе шефува: Потврден привремениот тренер на Барселона

пред 1 месец
Французинот бара 6 милиони евра годишно

Тотенхем ги претркал Рома и Јувентус за потписот на Толисо

пред 1 месец
„Милионерите“ нема да штедат

Борусија Дортмунд тргнува по триото на шампионот на Европа

пред 1 месец
Откако Рудигер и Кристенсен најавија заминување

Челси и Тухел немаат време за губење, носат двајца нови стопери

пред 1 месец