четврток, 28 октомври 2021
За предвремениот раскин на договорот

Во целата криза Барселона ќе мора „дебело“ да му плати на Куман

пред 3 мес.
Управата на Јунајтед донела одлука

Погба повторно си заминува без оштета, неговата замена доаѓа од Лидс

пред 3 мес.
Во последниот меч од 10 коло во Серија А

ФОТО: Елиф Елмас на клупата на Наполи за дуелот со Болоња

пред 3 мес.
„каталонците“ реагираа брзо

ФОТО: Барселона го потврди преодното решение, се чека на Чави

пред 3 мес.
По победата над фаворитот

Димитриевски: Барселона не уживаше, тоа јасно се гледа, им фали играч како Меси

пред 3 мес.
По дебаклот во Купот на Германија

Милер: Ова е срамно, сите бевме катастрофални

пред 3 мес.
Беснееше на трибините

ВИДЕО: Недвед не можеше да се помири со поразот на Јувентус

пред 3 мес.
во квалификациите за СП

Македонија ќе и гостува на Украина во Киев

пред 3 мес.
Португалско шоу во Калјари

ФОТО: Мурињо се пофали со вечерата на скали, откако доби „шут карта“

пред 3 мес.
На ред е Ал Сад

Чави прифати да се врати во Барселона, преговорите се во тек

пред 3 мес.
Пропуштија 26 поени предност

ВИДЕО: Продолжува кризата во редовите на ЛА Лејкерс

пред 3 мес.
Томовски не може сам

Стоилов: Премногу зависевме од голманот кој имаше неколку фантастични одбрани

пред 3 мес.
Маестралана пета на Орижи

ВИДЕО: Ја видовте ли мајсторијата на заборавениот ас на Клоп?

пред 3 мес.
По поразот од Сасуоло

Алегри: Мислам дека проблемот кај нас е психолошки

пред 3 мес.
Норвежанецот добива шанса

ФОТО: Солскјер ќе се докажува против Тотенхем, Варан почна со тренинзи

пред 3 мес.
По поразот од Рајо

ВИДЕО: Македонец му пресуди на Куман во Барселона, „Каталонците“ почнаа потрага

пред 3 мес.