сабота, 27 ноември 2021
Ефектот чави на дело

ВИДЕО: Барселона се разбуди на крајот, Депај и Кутињо за важна победа

пред 2 мес.
Продолжи позитивната серија на шампионот

ВИДЕО: Интер на бод до врвот, Венеција немаше сили за изненадување

пред 2 мес.
Неспоредно по постигнатиот гол

ВИДЕО: Момент на денот, Халанд доби неочекувана порака од навивачка на Волфзбург

пред 2 мес.
Во моментов не требало да размислуваат за титулата

Алегри: Реалноста е дека ние се бориме за место во топ четири

пред 2 мес.
Контролен натпревар

Македонските ракометарки загубија од Србија во Стара Пазова

пред 2 мес.
Во градското дерби

ВИДЕО: Металург ги заборави проблемите, шок пораз за Пролет

пред 2 мес.
Сане спасител за шампионот

ВИДЕО: Баерн Минхен едвај до победа против Арминија

пред 2 мес.
Уште еден шок за „Старата Дама“

ВИДЕО: Запата е херојот на Аталанта, Јувентус трет пат загуби на домашен терен

пред 2 мес.
Неочекуван кикс на шампионот

ВИДЕО: Лил прокоцка победа против Нант, Давид промаши пенал

пред 2 мес.
Македонскиот голман со супер меч

ВИДЕО: Одличен ден за Столе Димитриевски, со Рајо до бод кај Валенсија

пред 2 мес.
Притисок по лидерот Шкупи

ФОТО: Победничко селфи во соблекувалната на „Тетовче“, Академија Пандев слави

пред 2 мес.
Одличен натпревар на „Енфилд Роуд“

ВИДЕО: Ливерпул убедлив против Саутемптон, нов гол на Тиаго

пред 2 мес.
Фиорентина прими два гола за две минути

ВИДЕО: Голот на Влаховиќ недоволен, Емполи со магичен пресврт

пред 2 мес.
Норвежанецот се врати со гол

ВИДЕО: Халанд ја потврди победата на Борусија Дортмунд

пред 2 мес.
Порака од навивачите до управата

Комити: Ова не е тој Вардар за кој што дојдовме

пред 2 мес.
Прописно се посрамоти

ВИДЕО: Нереалното промашување на Обамејанг против Њукасл

пред 2 мес.