вторник, 30 ноември 2021
Објаснување по напуштањето на БИБЛ Лигата

КК Куманово: Демантираме дека имаме неподмирени долгови, лигата ја напуштивме поради тендециозно судење

пред 2 мес.
Победа која значи седмо место во Серија А

ВИДЕО: Јувентус сигурен кај Салернитана, Дибала се посрамоти од белата точка

пред 2 мес.
Во европската лига на ЕХФ

ФОТО: Еурофарм Пелистер не издржа, Спортинг се спаси во последната минута

пред 2 мес.
очекуван расплет на турнирот

Станојковси и Уце-Николов победници на првиот мастерс за сениори

пред 2 мес.
Две домашни пресмeтки во ВАБА лигата

Време е за поддршка на Баделки, во Скопје доаѓаат Бановиќи и Партизан

пред 2 мес.
Во Купот на хрватска

ВИДЕО: Јани Атанасов со два гола за Хајдук во победата против Локомотива

пред 2 мес.
Напаѓачот по ремито со Фенербахче

Јаховиќ: Искористив што тие постојано го бараа Озил, но мојот гол не е важен

пред 2 мес.
Во воведните натпревари од 15 коло во Серија А

ВИДЕО: Аталанта сигурна против Венеција, Фиорентина славеше над Сампдорија

пред 2 мес.
Шпанскиот клуб официјално потврди

Италијански тренер на клупата на Леванте, Барди го дозна наследникот на Переира

пред 2 мес.
Легендарниот украинец пред дуелот со „Росонерите“

Шевченко: Ќе се обидам да му создадам на Милан потешкотии, ќе дадеме се од себе

пред 2 мес.
Една фотографија – 1000 пораки

Додека светот негодува, Париз се гордее и провоцира со Лионел Меси

пред 2 мес.
Ќе мора да почека работна дозвола

Јунајтед потврди, Ралф Рангник нема да дебитира на клупата против Арсенал

пред 2 мес.
Откако не ја доби Златната Топка

ВИДЕО: Нервозен навивач го искрши телевизирот поради Жоржињо

пред 2 мес.
Реакција по изборот на Франс Фудбал

Клоп: Ако не му ја дадете Златната Топка на Левандовски, тогаш не ја давајте воопшто

пред 2 мес.
Македонскиот репрезентативец е во форма

ВИДЕО: Прекрасен волеј гол на Бабунски во поразот од Пловдив

пред 2 мес.
ИГРА ВО ЧЕМПИОНШИП

Пред 10 години беше најскап англиски играч: Сега игра за само 1.000 фунти неделно

пред 2 мес.