четврток, 2 декември 2021
Нема оправдување

Томовски: Можеби Кил не одигра перфектно, но сите наши грешки ги казни

пред 2 мес.
Рангник имаше што да види во победата на „Ѓаволите“

ВИДЕО: Драма на „Олд Трафорд“, Роналдо херој за Јунајтед против Арсенал

пред 2 мес.
Осум гола, три црвени картони и супер фудбал

ВИДЕО: Удинезе се спаси во 99 минута на „Олимпико“, ладен туш за Лацио

пред 2 мес.
На гостувањето во Германија

ВИДЕО: Вардар продолжи да губи во ЛШ иако одигра добро против Кил

пред 2 мес.
Конте може да биде задоволен

ВИДЕО: Тотенхем сигурен против Брентфорд, Сон се враќа во топ ритам

пред 2 мес.
„топџиите“ поведоа на „Олд Трафорд“

ВИДЕО: Не се знае кој е посмотан, Де Геа или Фред за голот на Арсенал?

пред 2 мес.
Во престојното лето

Ибрахимовиќ сака да се врати во ПСЖ и да ги среди работите

пред 2 мес.
не беше наш ден

ТФТ и ФМП со порази во БИБЛ лигата

пред 2 мес.
интересно решение

Шок за Баерн Минхен: Левандовски менува клуб за Златна Топка

пред 2 мес.
Одлични вести

Кристијан Ериксен почна со тренинзи, фановите воодушевени

пред 2 мес.
пријава пред најавена селекција

ФФМ со важна информација за младинските тимови за играчи до 14 години

пред 2 мес.
Ова ќе биде страшен преоден рок

Опасно тврдење: Њукасл ќе има 300 милиони фунти во јануари!?

пред 2 мес.
Во игра се 35 имиња

ФОТО: Лазаров го објави поширокиот списот на ракометари за ЕП 2022

пред 2 мес.
ОДЛИЧНА ЗДЕЛКА ВО ФИРЕНЦА

Фиорентина со големо засилување во јануари: Доаѓа еден од најдобрите играчи на францускиот шампион

пред 2 мес.
ИСПОЛНУВАЊЕ НА СОНОТ

Заминува од Манчестер Јунајтед: Единсон Кавани го одбра клубот каде ќе ја продолжи кариерата

пред 2 мес.
ПОРТУГАЛЕЦОТ БЕШЕ ОДЛИЧЕН ПРОТИВ АСТОН ВИЛА

Гвардиола со пофални зборови за својот играч: Бернардо Силва е најдобар

пред 2 мес.